X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Czechy: trwa zbiórka na rodziny ofiar katastrofy w Karwinie

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2018 20:49
W Czechach zebrano już około pół miliona koron, czyli prawie 83 tysiące złotych, na pomoc dla rodzin ofiar katastrofy w Karwinie.
Ludzie zapalają znicze przed kopalnią CSM Stonava w czeskiej Stonavie koło Karwiny gdzie wydobyto ciała trzech górników.
Ludzie zapalają znicze przed kopalnią CSM Stonava w czeskiej Stonavie koło Karwiny gdzie wydobyto ciała trzech górników.Foto: PAP/Andrzej Grygiel

 Jedna z organizatorów zbiórek, Monika Niemcova, powiedziała, że zebrane pieniądze zostaną dzieciom, które straciły ojców. Jest ich co najmniej dziesięcioro.

Spółka OKD, właściciel kopalni, w której doszło do katastrofy, poinformowała, że 27 grudnia rozpocznie się wypłata pomocy dla rodzin tragicznie zmarłych górników.

Niedziela dniem żałoby narodowej

W czwartkowym wybuchu metanu w kopalni węgla w Stonawie koło Karwiny zginęło 13 górników, w tym 12 Polaków. 10 polskich górników zostało rannych, jeden z nich jest w stanie krytycznym. W Polsce obowiązuje dziś żałoba narodowa, ogłoszona po katastrofie przez prezydenta Andrzeja Dudę. 

Zarząd Polskiego Radia podjął decyzję, że  dochody z reklam emitowanych na wszystkich antenach Polskiego Radia w dniu 23 grudnia 2018 roku zostaną przeznaczone na pomoc rodzinom ofiar katastrofy w kopalni w Karwinie.