X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Turcy udaremnili przerzut ponad setki migrantów. Wśród zatrzymanych przemytników Palestyńczyk

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2018 09:07
109 nielegalnych migrantów i trzech przemytników, którzy przygotowywali się do opuszczenia Turcji, zatrzymały władze w Urli w prowincji Izmir - poinformowała w niedzielę agencja DHA. Nie podano, kiedy doszło to ich aresztowania, ani skąd pochodzą.
Migranci
MigranciFoto: Pixabay

Wiadomo jedynie, że jednym z trzech organizatorów przerzutu ludzi jest Palestyńczyk. 

W 2015 r. Turcja stała się jednym z głównych punktów przerzutowych dla ponad miliona migrantów, uciekających przez Morze Śródziemne do Unii Europejskiej. Wielu z nich ucieka przed biedą i konfliktami na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Fala napływu migrantów została radykalnie ograniczona po zawarciu w 2016 roku porozumienia między Turcją i Unią Europejską. Jednak sąsiadująca z Turcją Grecja - członek UE - twierdzi, że w tym roku zanotowano znaczny wzrost migrantów usiłujących dostać się na północ. 

Turecki minister spraw wewnętrznych Suleyman Soylu poinformował w sobotę, że w tym roku w Turcji zatrzymano 265 tys. migrantów o nieuregulowanym statusie prawnym, z czego tylko w tygodniu 21-28 grudnia zatrzymano 536 osób.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak