more_horiz
Wiadomości

USA: kobieta w śpiączce urodziła zdrowego chłopca

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2019 08:00
Kobieta, która od wielu lat pogrążona jest w śpiączce, zaszła w ciążę w jednym z ośrodków opieki w stanie Arizona w USA i pod koniec grudnia urodziła tam zdrowego chłopca. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Plamen Tsvetanov

Kobieta zapadła w śpiączkę 10 lat temu, gdy doznała uszkodzenia mózgu. Od wielu lat przebywała w domu opieki w Phoenix. Wymagała całodobowej opieki, co oznaczało, że wielu pracowników tej placówki miało dostęp do jej pokoju.

Pracownicy ośrodka przekonują jednak, że nie mieli pojęcia, iż kobieta jest brzemienna. Twierdzą, że zorientowali się w jakim jest stanie dopiero, gdy zaczęła rodzić. Nie wiadomo, kto jest ojcem dziecka.

Policja w Phoenix poinformowała, że "bada sprawę". Nie podała jednak żadnych szczegółów. Według dziennika "New York Times" śledztwo prowadzone jest w kierunku możliwej napaści seksualnej na kobietę. Niektóre amerykańskie media podały, że w przeszłości w ośrodku w Phoenix dochodziło już do "incydentów seksualnych" z udziałem jego pracowników. 

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rosyjska dyplomacja chce wyjaśnień w sprawie zatrzymania Rosjanina w USA

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2019 16:55
Rosja żąda podania przyczyn zatrzymania przez amerykańskie FBI obywatela Rosji - poinformowało rosyjskie MSZ w oświadczeniu wydanym w sobotę, kilka dni po aresztowaniu w Moskwie pod zarzutem szpiegostwa byłego żołnierza piechoty morskiej USA.
rozwiń zwiń