X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

18-letniej Saudyjce grozi śmierć. Otrzymała azyl w Kanadzie

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2019 06:41
- 18-letnia Saudyjka Rahaf Mohammed Alkunun zostanie przyjęta przez Kanadę jako uchodźca - poinformował premier Kanady, Justin Trudeau. - Kanada jednoznacznie będzie broniła praw człowieka i praw kobiet na całym świecie - powiedział szef kanadyjskiego rządu. Dodał, że prośba ONZ o udzielenie azylu 18-latce, została przyjęta.
Rahaf Mohammed Alkunun
Rahaf Mohammed AlkununFoto: PAP/EPA/THAI IMMIGRATION BUREAU HANDOUT

Rahaf Mohammed Alkunun odleciała z Bangkoku do Kanady. Poinformowały o tym służby imigracyjne Tajlandii.

18-latka uciekła 5 stycznia od rodziców podczas wakacyjnego wyjazdu do Kuwejtu. Twierdzi ona, że jej brat i ojciec maltretowali ją fizycznie i psychicznie, grożąc śmiercią. Jej ojcem jest jeden z prominentnych saudyjskich gubernatorów.

Sprawa została nagłośniona w mediach społecznościowych. Młoda kobieta otrzymała poparcie wielu aktywistów z całego świata, zmuszając Tajlandię do zaniechania deportacji. 

Saudyjka apelowała o azyl polityczny w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Australii lub Wielkiej Brytanii. Departament spraw wewnętrznych Australii informował, że "ostrożnie rozważa" przyznanie azylu Saudyjce. W Bangkoku pozostawała pod opieką urzędników ONZ do spraw uchodźców.

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Saudyjka uciekła rodzicom. Prosi o azyl polityczny w czterech krajach

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2019 18:57
Młoda Saudyjka, która uciekła z kraju i jest w Bangkoku, zaapelowała o azyl polityczny w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Australii lub Wielkiej Brytanii. Nastolatka, która zwróciła na siebie uwagę świata dzięki ostatnim wpisom w mediach społecznościowych, ponowiła prośbę o azyl. Saudyjka jest teraz w Bangkoku pod opieką przedstawicieli agendy do spraw uchodźców ONZ. 
rozwiń zwiń