X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Bruksela: 13 lutego chaos na lotnisku wz. ze strajkiem generalnym

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2019 21:43
13 lutego na lotnisku w Brukseli spodziewany jest chaos w związku ze strajkiem generalnym. Wszyscy, którzy tego dnia lecą do belgijskiej stolicy, bądź z niej wracają powinni skontaktować się ze swoimi liniami lotniczymi. Brukselskie lotnisko szacuje, że koszty jednodniowej akcji protestacyjnej to ponad kilkanaście milionów euro. 
Audio
  • Bruksela: 13 lutego chaos na lotnisku i wysokie koszty strajku. Relacja Beaty Płomeckiej (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Na międzynarodowym lotnisku w Brukseli strajkować mają kontrolerzy lotów i pracownicy naziemni. Z tego powodu belgijskie linie lotnicze Brussels Airlines ogłosiły, że w środę odwołają wszystkie swoje loty. To oznacza problemy dla prawie 16 tysięcy podróżujących. Nie jest wykluczone, że także inni przewoźnicy ograniczą liczbę przylotów tego dnia do Brukseli i odlotów z belgijskiego lotniska, albo wszystkie odwołają. 

Niektóre media spekulują, że międzynarodowy port lotniczy może nie obsłużyć żadnego lotu. Wszystko będzie zależało od tego ilu związkowców z kontroli lotów i obsługi naziemnej zdecyduje się przerwać pracę. Powodem strajku generalnego jest niezadowolenie trzech central związkowych z dotychczasowych negocjacji z pracodawcami w sprawie podwyżek płac.

dn

Zobacz więcej na temat: ŚWIAT Belgia Bruksela
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak