X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Fidesz zawieszony w EPL, ale popiera Webera na szefa KE. Stanowisko Orbana

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2019 20:49
Węgierski Fidesz zawieszony w prawach członkowskich w Europejskiej Partii Ludowej. Premier Viktor Orban zaakceptował tę decyzję i mimo początkowych gróźb nie opuścił już dziś EPL-u. Na konferencji prasowej w Brukseli tłumaczył, że stało się tak po wprowadzeniu zmian w uchwale. 
Audio
  • W dokumencie jest mowa między innymi o tym, że Fidesz dobrowolnie zawiesza udział w spotkaniach europejskiej chadecji i w podejmowanych decyzjach. Relacja Beaty Płomeckiej (IAR)
Viktor Orban
Viktor OrbanFoto: PAP/EPA/STEPHANIE LECOCQ

W dokumencie jest mowa między innymi o tym, że Fidesz dobrowolnie zawiesza udział w spotkaniach europejskiej chadecji i w podejmowanych decyzjach. O tym, czy Fidesz zostanie odwieszony w prawach, będzie wiadomo po ogłoszeniu raportu specjalnej komisji, na czele której stanął był szef Rady Europejskiej Herman Van Rompuy i która oceni sytuację na Węgrzech. 

Premier Viktor Orban zapewniał, że zależy mu na utrzymaniu jedności Europejskiej Partii Ludowej dlatego też, mimo zawieszenia, Fidesz będzie popierał kandydaturę lidera chadeków Manfreda Webera na przewodniczącego nowej Komisji Europejskiej, która zostanie wyłoniona po majowych wyborach do Europarlamentu. - EPL podjęła dobrą decyzję, zachowała jedność, możemy przystąpić do kampanii w jedności i nadal możemy popierać wiodącego kandydata, żadnego rozwiązania nie wykluczyliśmy - powiedział Viktor Orban.

Dodał, że decyzja o politycznej przyszłości Fideszu zapadnie po majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. - Otwarte pozostaje kluczowe pytanie - jaką koalicję zaproponują chadecy po wyborach. Czy pójdą na lewo i porozumieją się na przykład z liberałami i zielonymi, czy też będą szukać partnerów po prawej stronie. Problem tylko w tym, że nie możemy zdecydować teraz o przyszłości zanim nie poznamy woli ludzi i nie wiemy jeszcze jaki będzie rezultat wyborów - dodał premier Węgier. 

dcz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premier Węgier: George Soros ma bardzo duże wpływy w Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2019 12:53
Premier Węgier Viktor Orban oświadczył w piątek, że najnowsze decyzje Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej dotyczące jego kraju świadczą o ogromnych wpływach amerykańskiego finansisty George’a Sorosa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier Węgier: miejsce Junckera zajmie Timmermans, który jest sojusznikiem Sorosa

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2019 18:11
Premier Węgier Viktor Orban w opublikowanym w niedzielę wywiadzie nazwał "pożytecznymi idiotami" członków Europejskiej Partii Ludowej nawołujących do wykluczenia z EPL jego Fideszu. W opinii Orbana działają oni na rękę swoim politycznym przeciwnikom na lewicy.
rozwiń zwiń