X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wylot premiera do Brukseli opóźniony. Powodem protest belgijskich kontrolerów lotów

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2019 09:50
- Prawdopodobnie o godz. 11.30 wystartuje z Warszawy samolot do Brukseli z premierem Mateuszem Morawieckim na pokładzie - poinformowała w czwartek rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska. Lot jest opóźniony ze względu na strajk kontrolerów lotów w Brukseli. Polskie Radio ustaliło nieoficjalnie, że plany są takie, by premier wylądował w holenderskim Eindhoven i stamtąd dojechał samochodem do Brukseli.
Samolot rządowy oczekujący na wylot do Brukseli
Samolot rządowy oczekujący na wylot do BrukseliFoto: PAP/Paweł Supernak

Strajk kontrolerów lotów oznacza setki odwołanych przylotów i odlotów oraz chaos na przykład na międzynarodowym lotnisku w Brukseli, na którym dziś miał lądować premier Mateusz Morawiecki. Kiedy tylko informacja o strajku dotarła do Warszawy były jeszcze próby pertraktacji ze strajkującymi, by jednak pozwoli na lądowanie samolotu z premierem na pokładzie, ci jednak się nie zgodzili. Podjęta więc została decyzja o lądowaniu premiera na lotnisku poza Belgią. 

Z ustaleń brukselskiej korespondentki Polskiego Radia Beaty Płomeckiej wynika, że z powodu opóźnionego wylotu przełożony na popołudnie został pierwszy punkt wizyty premiera w Brukseli, czyli poranna dyskusja na temat przyszłości opodatkowania w Unii Europejskiej w ośrodku analitycznym Bruegel.

W planach jest natomiast nadal udział premiera w otwarciu polskiego centrum lobbingowego, w konferencji z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej oraz w seminarium "Partnerstwo Wschodnie po 2020. W poszukiwaniu nowych priorytetów na kolejne 10 lat". 

jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak