X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Planowany punkt dot. sądownictwa w Polsce na Radzie UE przed godz. 14

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 13:01
Najpierw informację o rozmowach z rządem w Warszawie przedstawi wiceszef Komisji Frans Timmermans, później stanowisko Polski zaprezentuje wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański
Audio
Komisja Europejska
Komisja EuropejskaFoto: Shutterstock.com
east news Konrad Szymański free 1200.jpg
Spór z KE o Izbę Dyscyplinarną SN. Polska gotowa na Trybunał

Wiceszef MSZ przed wejściem na unijną naradę mówił, że nie spodziewa się długiej dyskusji. - Punkt dotyczący Polski jest tylko odnotowaniem faktów z ostatnich miesięcy. Nie spodziewam się, żeby to prowokowało do dłuższych dyskusji, aczkolwiek jestem przygotowany na to, żeby przedstawić możliwie detaliczne informacje na temat wszystkich aspektów reformy wymiaru sprawiedliwości, również tych, które budzą kontrowersje Komisji Europejskiej - tłumaczył Konrad Szymański.

Oczekuje się, że na tym spotkaniu wiceszef Komisji Frans Timmermans powie o sytuacji sędziów w Polsce i poinformuje o rozpoczętym w środę postępowaniu przeciwko Polsce za nowy system dyscyplinarny dla sędziów. Komisja uważa, że narusza on niezawisłość sędziowską. Wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański mówił dziś, że nie ma takiego zagrożenia i że Polska jest gotowa bronić swoich racji w unijnym Trybunale Sprawiedliwości w Luksemburgu.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Spór z KE o Izbę Dyscyplinarną SN. Polska gotowa na Trybunał

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 10:53
- Polska jest gotowa bronić swoich racji w unijnym Trybunale Sprawiedliwości i nowego systemu dyscyplinarnego dla sędziów - zapewnił w Brukseli wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański.
rozwiń zwiń