X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Cyberataki i zagrożenia hybrydowe. Dziś specjalny wideoszczyt UE

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2021 04:35
Kwestie bezpieczeństwa i obrony to temat dzisiejszego wideoszczytu z udziałem przywódców 27 krajów (początek ok. godz. 9.00) W naradzie zorganizowanej na odległość będzie uczestniczył na początku sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/areporter
1200_haker_shutterstock.png
Atak hakerów na laboratorium w Oksfordzie. Prowadzono tam badania nad COVID-19

Dyskusja na wideoszczycie rozpocznie się od współpracy Unii Europejskiej z Sojuszem Północnoatlantyckim. Później, jak napisał w liście przewodniczący Rady Europejskiej do przywódców 27 krajów, ma być mowa na temat poprawy unijnej zdolności reagowania na wyzwania i zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Czytaj także:

"Chciałbym, żebyśmy również poświęcili czas na dyskusje na temat cyberataków i zagrożeń hybrydowych" - napisał Charles Michel. Na koniec wideoszczytu omówione mają być relacje Unii z południowym sąsiedztwem, przede wszystkim z Turcją.

pb

Czytaj także

Unijne sankcje na Rosję za aresztowanie Nawalnego. Szef RE: będą gotowe w przyszłym tygodniu

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2021 21:02
Szef Rady Europejskiej poinformował, że unijne sankcje za bezprawne aresztowanie Aleksieja Nawalnego będą gotowe w przyszłym tygodniu. Charles Michel powiedział o tym po zakończeniu wideoszczytu z udziałem unijnych przywódców. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłosz Lodowski: UE skręciła w złą stronę, pandemia obnażyła jej problemy

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2021 22:05
- To, że mamy problem z pandemią i z sytuacją, w której społeczeństwa europejskie mają już dość, jest funkcją tego, że wychowało się w Europie grono polityków, którzy są kompletnie nieodpowiedzialni - mówił w Polskim Radiu 24 Miłosz Lodowski, publicysta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wideoszczyt UE. Nadal nie zapadły decyzje ws. paszportów szczepień

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2021 22:05
Bez decyzji na razie w Unii Europejskiej w sprawie paszportów szczepień. Przywódcy 27 krajów podczas wideoszczytu ustalili jedynie, że prace nad wspólnym, cyfrowym certyfikatem będą kontynuowane.
rozwiń zwiń