X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Łukaszenka spotka się z Putinem. Rozmowy mają dotyczyć sytuacji w regionie

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2021 04:30
Alaksandr Łukaszenka uda się z roboczą wizytą do Moskwy. Wspólnie z prezydentem Władimirem Putinem ma omówić kwestie współpracy dwustronnej i walki z epidemią koronawirusa.
Spotkanie Władimira Putina i Alaksandra Łukaszenki w Moskwie z okazji Dnia Zwycięstwa w 2020 roku
Spotkanie Władimira Putina i Alaksandra Łukaszenki w Moskwie z okazji Dnia Zwycięstwa w 2020 rokuFoto: Reuters/ FORUM

putin free shutt 1200_ID1974 Shutterstock  (1).jpg
Polityka zagraniczna Putina. Prof. Grochmalski: to już otwarta wojna z Europą

Białoruska państwowa agencja prasowa "Biełta" poinformowała, że wśród priorytetowych spraw będą kwestie dotyczące funkcjonowania Związku Białorusi i Rosji. "Ponadto Alaksandr Łukaszenka i Władimir Putin omówią wspólne reagowanie na aktualne wyzwania i zagrożenia, wymienią poglądy na tematy międzynarodowe i omówią sytuację w regionie" - pisze agencja "Biełta".

Posłuchaj
01:00 spotkanie lukaszenka putin spec pac .mp3 Aleksander Łukaszenka udaje się dziś z roboczą wizytą do Moskwy. Wspólnie z prezydentem Władimirem Putinem ma omówić kwestie współpracy dwustronnej i walki z epidemią koronawirusa. Z Mińska Włodzimierz Pac: (IAR)

Czytaj także: 

"Będą omawiane kwestie integracji" 

Dziennikarz telewizji "Biełsat" Ihar Iljasz w rozmowie z Polskim Radiem ocenił, że wśród tematów, na których zależy oficjalnemu Mińskowi w rozmowach z Moskwą, jest kwestia dalszych kredytów dla Białorusi i zachowanie wpływów Rosji w tym kraju w sytuacji wzmocnienia ruchu opozycyjnego. - Będą omawiane kwestie finansowe, kwestie integracji i reformy konstytucyjnej na Białorusi. Głównym celem Władimira Putina jest dopilnowanie, aby interesy Rosji na Białorusi zostały zachowane - wskazuje Ihar Iljasz. 

Dziennikarz nie wyklucza, że w relacjach dwustronnych może powrócić kwestia powstania rosyjskiej bazy wojskowej na Białorusi.


mbl


Czytaj także

Spotkanie przywódców Rosji i Białorusi. Ekspert: Łukaszenka znowu poczuł się silniejszy

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2021 19:03
Na rozmowach w Soczi na południu Rosji Aleksandr Łukaszenko podziękował Władimirowi Putinowi za pomoc gospodarczą Moskwy dla Mińska. Białoruski dyktator oświadczył, że do podpisania gotowe są już niemal wszystkie z 33 map drogowych, które dotyczą poszczególnych dziedzin integracji. Czy złe relacje Rosji i Białorusi z Zachodem spowodują większą integrację obu państw?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosja i Białoruś zacieśniają współpracę. Rozpoczęły się wspólne manewry wojskowe

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2021 07:15
Dziś rozpoczynają się wspólne rosyjsko-białoruskie manewry wojsk desantowych - podały rosyjskie media. Ćwiczenia będą się odbywały na terenach dwóch państw i potrwają do 27 marca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Łukaszenka osobiście nie znosi Polaków". Dzięciołowski o prześladowaniach na Białorusi

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2021 22:17
- Polacy jako jedyni na Białorusi nie dali się złamać. Mieli swoją organizację, szkoły, gazety, miejsca spotkań. A w państwie, którego przywódca ma ambicje totalitarne, nie ma miejsca na niezależną przestrzeń - mówił w Polskim Radiu 24 prezes Fundacji Solidarności Międzynarodowej Rafał Dzięciołowski.
rozwiń zwiń