X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Zakończył się różańcowy maraton o ustanie pandemii. Papież: prośmy Pana, aby chronił cały świat

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2021 07:01
Papież zakończył w Ogrodach Watykańskich maraton modlitewny w intencji ustania pandemii. - Dalej prośmy Pana, aby chronił cały świat przed pandemią i aby wkrótce wszyscy bez wyjątku mogli się zaszczepić - mówił. Franciszek zainaugurował modlitwy 1 maja w Bazylice św. Piotra.
Maratonowi towarzyszyło hasło zaczerpnięte z Dziejów Apostolskich Kościół modlił się nieustannie do Boga
Maratonowi towarzyszyło hasło zaczerpnięte z Dziejów Apostolskich "Kościół modlił się nieustannie do Boga"Foto: PAP/EPA/FILIPPO MONTEFORTE/POOL
EPA Papież Franciszek 1200.jpg
Papież Franciszek w Światowy Dzień Zdrowia: wszyscy jesteśmy wezwani do przeciwstawienia się pandemii

Uroczystość poprzedziła procesja z kopią obrazu Marii Rozwiązującej Węzły, szczególnie czczonego przez papieża Franciszka i w całej Ameryce Południowej. Papież na zakończenie modlił się o ustanie pandemii i powrót do życia społecznego i zawodowego.

Czytaj także:

Posłuchaj
00:58 11110932_1.mp3 Watykan: zakończenie maratonu modlitewnego w intencji ustania pandemii - relacja Piotra Kowalczuka (IAR)

Maratonowi towarzyszyło hasło zaczerpnięte z Dziejów Apostolskich "Kościół modlił się nieustannie do Boga". Inicjatywa objęła w sposób szczególny 30 sanktuariów maryjnych w całym świecie. Media watykańskie transmitowały przebieg modlitwy różańcowej codziennie z innego miejsca.

Transmisja z Jasnej Góry, gdzie modlono się w intencji chorych i zakażonych odbyła się 3 maja w uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.

pb

Czytaj także

"Wirus indywidualizmu". Papież apeluje o zawieszenie patentów na szczepionki

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2021 13:31
Papież Franciszek zaapelował w sobotę o zawieszenie patentów na szczepionki przeciwko COVID-19. Ochronę praw intelektulanych do tych preparatów nazwał "wirusem indywidualizmu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Papież: doświadczenie pandemii uświadamia znaczenie realnych kontaktów

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2021 13:55
 - Doświadczenie pandemii powinno uświadomić znaczenie realnych, a nie wirtualnych relacji między ludźmi - mówił w sobotę papież Franciszek młodzieży z włoskiego miasteczka Codogno, gdzie w zeszłym roku ogłoszono pierwszy alarm na tle szerzenia się koronawirusa w Europie.
rozwiń zwiń