X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wsparcie dla suwerenności Ukrainy. Szef NATO rozmawiał z Zełenskim przed szczytem Sojuszu

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2021 19:48
Sekretarz generalny NATO zapewnił prezydenta Ukrainy o wsparciu Sojuszu dla suwerenności i integralności terytorialnej. Jens Stoltenberg rozmawiał przez telefon z Wołodymyrem Zełenskim przed poniedziałkowym szczytem NATO w Brukseli.
Jens Stoltenberg
Jens Stoltenberg Foto: nato.int
Wołodymyr Zełenski 1200.jpg
Prezydent Ukrainy chce uderzyć w oligarchów. Zaproponował ustawę, która osłabi ich wpływy

Szef Sojuszu Północnoatlantyckiego zapewnił o dalszym wspieraniu politycznym i praktycznym. Jens Stoltenberg poinformował, że podczas szczytu przywódcy państw członkowskich NATO omówią agresywne zachowania Rosji i zapewnią o wsparciu dla partnerów Sojuszu.

Posłuchaj
00:37 11129037_1.mp3 Szef NATO rozmawiał z prezydentem Ukrainy przed szczytem Sojuszu. Relacja Beaty Płomeckiej (IAR)

 

Podkreślił, że oczekuje potwierdzenia polityki otwartych drzwi NATO i decyzji ze szczytu w Bukareszcie w 2008 roku. W komunikacie opublikowanym przez kwaterę główną NATO po rozmowie napisano również, że szef Sojuszu z zadowoleniem przyjął wysiłki Ukrainy na rzecz wdrożenia poważnych reform, które wzmocnią jej euroatlantyckie aspiracje.

Zachęcił do kontynuowania niezbędnych reform dotyczących bezpieczeństwa i obrony i podkreślił, że NATO będzie nadal wspierać Ukrainę na tej drodze.

dn

Czytaj także

Szef NATO rozmawiał z prezydentem Ukrainy. Chodzi o napiętą sytuację w Donbasie

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2021 14:36
Eskalacja sytuacji w Donbasie była tematem telefonicznej rozmowy prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego i Sekretarza generalnego NATO Jensa Stoltenberga. 
rozwiń zwiń