Policja w Siedlcach przechwyciła ponad 3 kg narkotyków
Ponad trzy kilogramy narkotyków przechwycili i zabezpieczyli siedleccy policjanci. Na środki odurzające natrafiono w jednym z mieszkań na terenie powiatu siedleckiego.
2014-01-16, 15:47
Posłuchaj
Funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby, w tym 29-letniego mieszkańca Siedlec, który wpadł na gorącym uczynku.
- Przestępca był całkowicie zaskoczony. W chwili zatrzymania miał na rękach gumowe rękawiczki służące do porcjowania narkotyków - powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej oficer prasowy siedleckiej policji nadkomisarz Jerzy Długosz.
CBŚ zatrzymało grupę handlarzy narkotyków ze Śląska>>>
Dodał, że w wynajmowanym przez niego mieszkaniu policjanci odnaleźli 2,7 kilograma amfetaminy, 72 gramy haszyszu oraz blisko 400 tabletek ecstasy.
Za posiadanie dużej ilości narkotyków 29-latkowi grozi do dziesięciu lat więzienia. Śledczy sprawdzają w tej chwili czy ze sprawą mogą być powiązane inne osoby.
ps
REKLAMA
REKLAMA