X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jarosław Gowin: Zbigniew Gryglas byłby dobrym kandydatem na prezydenta Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2017 12:49
- Ważne jest to, aby w głównych miastach Polski obóz Zjednoczonej Prawicy miał jednego wspólnego kandydata i żeby to byli kandydaci, którzy rokują szansę na zwycięstwo - powiedział wicepremier, szef Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin. Stwierdził również, że nadchodzące wybory samorządowe w dużych miastach będą dla Zjednoczonej Prawicy trudne.
Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin
Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław GowinFoto: PAP/Radek Pietruszka

Minister odniósł się też do kwestii wystawienia wspólnego kandydata w przyszłorocznych wyborach samorządowych na prezydenta Warszawy.
- Są różne kandydatury brane pod uwagę, i w Warszawie, w Krakowie, i we Wrocławiu. W tych wewnętrznych konsultacjach w ramach obozu Zjednoczonej Prawicy również moje ugrupowanie, czyli Porozumienie wystawia swoich kandydatów - oświadczył wicepremier.


warszawa 1200 free
Kukiz'15 i Zjednoczona prawica wystawią wspólnego kandydata na prezydenta Warszawy?


Dopytywany w Polsat News, czy wspólnym kandydatem w Warszawie będzie polityk Porozumienia Zbigniew Gryglas, minister stwierdził, że jest on poważnym kandydatem. - Jest politykiem (Zbigniew Gryglas - przyp. red.), który na pewno jest w stanie przyciągnąć do siebie dużą część centrowego elektoratu, a w dużych miastach tego typu kandydaci w drugich turach będą mieli dużo większe szanse, niż kandydacie bardzo wyraziści politycznie - powiedział wicepremier. - Na kogo ostatecznie się wspólnie z PiS i z Solidarną Polską zdecydujemy, to jest kwestia najbliższych myślę, że nie więcej niż 2-3 miesięcy - zaznaczył.

Jarosław Gowin dodał, że Zbigniew Gryglas jest "kandydatem nie gorszym" niż marszałek Senatu Stanisław Karczewski czy wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. - Przeanalizujemy mocne i słabe strony każdego kandydata, i w Krakowie i w innych głównych miastach - dodał lider Porozumienia.


Hryna

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nowa partia Jarosława Gowina. "Walczy o polityczną podmiotowość"

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2017 22:00
Porozumienie to nowa nazwa partii Jarosława Gowina. Jesteśmy dobrym zespołem, który ma selekcjonera ze strategiczną wizją, ostrych napastników i solidną defensywę; ta drużyna jest otwarta na wszystkich, dołączcie - apelował Gowin podczas sobotniego kongresu ugrupowania. O politycznych szansach nowego projektu wicepremiera mówił w Polskim Radiu 24 dr hab. Sławomir Sowiński z UKSW.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbigniew Ziobro: Patryk Jaki byłby znakomitym prezydentem Warszawy, ale...

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2017 16:19
- Patryk Jaki byłby znakomitym prezydentem Warszawy. Jego kandydatura jest uzależniona jednak od decyzji Zjednoczonej Prawicy i tego, czy sam chciałby startować w tych wyborach - powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro
rozwiń zwiń