X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Znaleziono nadpalone dokumenty w byłym PGR. To prawdopodobnie akta sądowe

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2018 11:38
W miejscu gospodarstwa po byłym PGR na terenie miejscowości Gołaszew znaleziono w poniedziałek dokumenty. To prawdopodobnie akta spraw cywilnych sądu rejonowego w Wołominie. Część dokumentów została spalona.
Audio
  • Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji, o sprawie (IAR)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock

Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło od przedstawiciela Urzędu Miasta w Ożarowie Mazowieckim. Dokumenty prawdopodobnie miały być zniszczone przez firmę wynajętą przez sąd, która nie wypełniła jednak tego zobowiązania.

Jak poinformował komendant Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji, z miejsca zabrano dokumenty o łącznej wadze nawet kilku ton.

Rzecznik policji poinformował, że są one przygotowywane do oględzin, które zostaną przeprowadzone prawdopodobnie w najbliższych dniach. Dopiero po tym będzie można mówić o zarzutach w sprawie.

Postępowanie prowadzone jest przez Komendę Powiatową Policji Warszawa Zachód, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie. Ma ono wyjaśnić, kto miał dostęp do dokumentów, w jakim celu zostały przewiezione i dlaczego były palone.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak