X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

IMGW: rośnie stan wód na rzekach. Ostrzeżenia dla 6 województw

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2018 15:13
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przestrzega przed podwyższonymi stanami wód na rzekach. W związku z możliwością wystąpienia tych zjawisk Instytut wydał ostrzeżenia hydrologiczne dla województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego, śląskiego i małopolskiego. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/jgolby

Izabela Adrian hydrolog IMiGW mówi, że najpoważniej sytuacja wygląda w województwie śląskim i małopolskim, bo tam opady są najwyższe. Stan ostrzegawczy zanotowano na 8 stacjach pomiarowych w województwie śląskim, 3 w małopolskim i 2 w podkarpackim. Po południu i wieczorem to tam można spodziewać się znacznego zrostu stanu wody. 

"Największe, najbardziej zauważalne wzrosty stanów wody to oczywiście zlewnie górskie i zlewnie zurbanizowane - tam woda najszybciej spływa i tam rzeki reagują najbardziej gwałtownie" - mówi Izabela Adrian. 

W zachodniej części kraju obowiązują ostrzeżenia IMiGW przed burzami i intensywnymi opadami deszczu. 

koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak