X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Afera melioracyjna. Prokuratura Krajowa przesłuchała Joachima Brudzińskiego

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2018 14:03
W szczecińskim oddziale Prokuratury Krajowej zakończyło się przesłuchanie szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego. Odbyło się ono na wniosek Romana Giertycha, który jest obrońcą posła PO Stanisława Gawłowskiego. 
Audio
  • Przesłuchanie Joachima Brudzińskiego przez Prokuraturę Krajową. Relacja reportera (IAR)
Joachim Brudziński
Joachim BrudzińskiFoto: PAP/Marcin Bielecki

Włodziemierz Łyczywek, drugi z obrońców posła Platformy mówił przed wejściem do prokuratury, że będzie pytał między innymi o przedsiębiorcę Krzysztofa B. Mężczyzna usłyszał zarzuty korupcji w Zarządzie Melioracji i Urządzeń Wodnych. 

Obrońcę Stanisława Gawłowskiego interesował list, który po aresztowaniu Krzysztofa B. cztery lata temu w jego sprawie otrzymali Joachim Brudziński i Czesław Hoc, ówczesny poseł PiS, obecnie eurodeputowany z ramienia tej partii. Włodziemierz Łyczywek mówił, że chce się dowiedzieć, co Joachim Brudziński zrobił w tej sprawie oraz kim byli sygnatariusze listu. Obrońca chciał się także dowiedzieć, kim są osoby wymienione z nazwiska w piśmie. 

Joachim Brudziński wszedł do prokuratury bocznym wejściem i nie rozmawiał z dziennikarzami. W szczecińskim oddziale Prokuratury Krajowej odpowiadał na pytania w związku ze śledztwem dotyczącym tzw. afery melioracyjnej, które dotyczy nieprawidłowości w Zachodniopomorskim Zarządzie Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie. Stanisław Gawłowski usłyszał w tej sprawie zarzuty korupcyjne.

kad 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej: od miesięcy trwa niszczenie Stanisława Gawłowskiego

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2018 15:48
- Czekamy na wpłacenie kaucji przez rodzinę Stanisława Gawłowskiego i jego powrót do parlamentu - powiedział w czwartek lider PO Grzegorz Schetyna. Sąd Okręgowy w Szczecinie dopuścił w środę możliwość, by poseł PO opuścił areszt po wpłaceniu 500 tys. zł poręczenia majątkowego.
rozwiń zwiń