X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Pilot śmigłowca por. Emilia Ciepiela: Afganistan to był sprawdzian

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2018 09:54
- To była adrenalina latania. Kiedy robiło się niebezpiecznie, to nie było czasu na myślenie, była reakcja - wspomina swoją misję w Afganistanie por. Emilia Ciepiela. Pilot śmigłowca opowiada dziennikarzowi portalu PolskieRadio24.pl o trudnej, ale też fascynującej służbie w Wojsku Polskim.

przygotował Paweł Kurek

Czytaj także

Siły USA zostaną w Iraku "tak długo, jak będą potrzebne"

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2018 14:23
- Rzecznik międzynarodowej koalicji antyislamistycznej pod wodzą USA Sean Ryan oświadczył w niedzielę, że amerykańskie siły zostaną w Iraku "tak długo, jak będą potrzebne", by pomóc w ustabilizowaniu regionów kontrolowanych kiedyś przez Państwo Islamskie (IS).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Znaczenie Polski w nowym budżecie obronnym USA

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2018 22:08
– Ustawa im. Johna McCaina uwiarygadnia amerykańską strategię obronną, która kładzie duży nacisk na konkurencję strategiczną z globalnymi graczami, takimi jak Rosja i Chiny – powiedział wiceminister obrony narodowej Tomasz Szatkowski. W magazynie „Świat 24” rozmowa o założeniach nowego budżetu obronnego USA i znaczeniu, jakie może mieć on dla Polski.
rozwiń zwiń