X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Gen. pil. Dariusz Malinowski: to nie tylko zaszczyt. To wielkie wyzwanie

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2018 15:18
- Moim wielkim marzeniem jest, by biało-czerwona szachownica była znakiem rozpoznawczym z najwyższej półki. Myślę, że w tym kierunku idziemy. To, co zrobiliśmy z chłopakami i to, co teraz robimy, będzie nas pchało do najwyższych znaków jakości. Zresztą, jako spadkobiercy naszych dywizjonów, chłopaków, którzy walczyli w Bitwie o Anglię, czujemy nie tylko zaszczyt, ale wiemy, że to wielkie wyzwanie. Myślę, że przez te parę lat odrobiliśmy lekcje - mówi Gen. pil. Dariusz Malinowski. Dowódca Centrum Operacji Powietrznych opowiada dziennikarzowi portalu PolskieRadio24.pl o tym, czym jest latanie F-16, jak wygląda Polska z lotu takim samolotem oraz jaki jest stan polskiego lotnictwa.
Przygotował Tomasz Jakubowski​