more_horiz
Wiadomości

Komentarze ekspertów, sondaże i wyniki głosowania. Wieczór wyborczy w Polskim Radiu

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2018 11:31
W najbliższą niedzielę 21 października, czyli w dniu wyborów samorządowych, w Studiu im. Władysława Szpilmana w Warszawie zaplanowano specjalny wieczór wyborczy. Będzie to jeden program dla wszystkich anten Polskiego Radia, tworzony i realizowany przez Polskie Radio 24, przy udziale Programu 1 i radiowej Trójki. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Polskie Radio 24

Wieczór wyborczy podzielony zostanie na trzy części. W każdej z nich prowadzący rozmawiać będą z kilkoma grupami gości. W każdej godzinie studio odwiedzą politycy, politolodzy, publicyści i eksperci marketingu politycznego. Zapraszani uczestnicy będą się zmieniać, podobnie jak tematyka rozmów. Każda godzina będzie przynosiła nowe dane i aktualne sondaże, dlatego też i zmienna będzie temperatura dyskusji w studiu wyborczym. 

Bardzo ważnym elementem wieczoru wyborczego Polskiego Radia będą częste łączenia ze sztabami wyborczymi poszczególnych partii, skąd reporterzy Informacyjnej Agencji Radiowej przekazywać będą relacje o reakcjach i wrażeniach polityków w związku z pojawiającymi się wynikami. Nie zabraknie także transmisji przemówień liderów największych i zwycięskich partii. Wieczór prowadzić będą m.in. Adrian Klarenbach, Krzysztof Świątek, Agnieszka Kamińska, Piotr Gociek i Marcin Pośpiech.

Wieczór wyborczy rozpocznie się 21 października o 20.45 i potrwa do pierwszej w nocy. Całość transmitowana będzie online. Więcej informacji oraz streaming na stronie: polskieradio24.pl. 

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak