X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Komentarze ekspertów, sondaże i wyniki głosowania. Wieczór wyborczy w Polskim Radiu

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2018 11:31
W najbliższą niedzielę 21 października, czyli w dniu wyborów samorządowych, w Studiu im. Władysława Szpilmana w Warszawie zaplanowano specjalny wieczór wyborczy. Będzie to jeden program dla wszystkich anten Polskiego Radia, tworzony i realizowany przez Polskie Radio 24, przy udziale Programu 1 i radiowej Trójki. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Polskie Radio 24

Wieczór wyborczy podzielony zostanie na trzy części. W każdej z nich prowadzący rozmawiać będą z kilkoma grupami gości. W każdej godzinie studio odwiedzą politycy, politolodzy, publicyści i eksperci marketingu politycznego. Zapraszani uczestnicy będą się zmieniać, podobnie jak tematyka rozmów. Każda godzina będzie przynosiła nowe dane i aktualne sondaże, dlatego też i zmienna będzie temperatura dyskusji w studiu wyborczym. 

Bardzo ważnym elementem wieczoru wyborczego Polskiego Radia będą częste łączenia ze sztabami wyborczymi poszczególnych partii, skąd reporterzy Informacyjnej Agencji Radiowej przekazywać będą relacje o reakcjach i wrażeniach polityków w związku z pojawiającymi się wynikami. Nie zabraknie także transmisji przemówień liderów największych i zwycięskich partii. Wieczór prowadzić będą m.in. Adrian Klarenbach, Krzysztof Świątek, Agnieszka Kamińska, Piotr Gociek i Marcin Pośpiech.

Wieczór wyborczy rozpocznie się 21 października o 20.45 i potrwa do pierwszej w nocy. Całość transmitowana będzie online. Więcej informacji oraz streaming na stronie: polskieradio24.pl. 

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak