more_horiz
Wiadomości

Mariusz Błaszczak: zapraszam wszystkich na Biało-Czerwony Marsz 11 listopada

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2018 12:17
Zapraszam wszystkich na Biało-Czerwony Marsz; Wojsko Polskie przygotowuje się bardzo intensywnie do tego, żeby 11 listopada wszystko odbyło się tak jak należy, żeby było bezpiecznie, radośnie, bo taka okoliczność zdarza się raz na 100 lat - powiedział w czwartek szef MON Mariusz Błaszczak.
Mariusz Błaszczak, szef MON
Mariusz Błaszczak, szef MONFoto: Ministerstwo Obrony Narodowej / Twitter

Jak mówił szef MON, niezależnie od tego, jakie "mają państwo poglądy, jakie sympatie polityczne, chciałem zaprosić wszystkich na Biało-Czerwony Marsz". - Na Marsz, który odbędzie się pod patronatem prezydenta RP Andrzeja Dudy, na Marsz zorganizowany przez polski rząd - mówił Mariusz Błaszczak.

Minister obrony narodowej dodał, że premier Mateusz Morawiecki powierzył mu zadanie zorganizowania tego marszu. - Wojsko Polskie przygotowuje się bardzo intensywnie do tego, żeby 11 listopada wszystko odbyło się tak jak należy, a więc żeby było bezpiecznie, radośnie, bo to raz na 100 lat taka okoliczność się zdarza - podkreślił.

Mariusz Błaszczak poinformował, że marsz wyruszy o godz. 15 z Ronda Dmowskiego i przejdzie na błonia Stadionu Narodowego. - Wyłącznie biało-czerwone flagi. Zapraszamy wszystkich - dodał szef MON. 

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szef MON: różne skrajne strony sceny politycznej próbują wykorzystać Marsz Niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2018 21:30
- Jestem pełen obaw, jeśli chodzi o prowokacje 11 listopada zarówno ze strony nacjonalistycznej, jak i skrajnie lewicowej, lewackiej - tak szef Ministerstwa Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak odpowiedział we wtorek na pytanie, czy nie obawia się złych wydarzeń w dniu 11 listopada.
rozwiń zwiń