X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Przedziwna hybryda pomoże zredukować lęk przed lataniem

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2018 20:25
Rzadko który środek podróży wywołuje tyle emocji i irracjonalnego lęku, co samolot. W trakcie lotu, musimy całkowicie oddać swoje życie w ręce nieznanej i anonimowej dla nas załogi oraz zaufać nowoczesnym systemom elektronicznym, które dla zwykłego człowieka są zbyt abstrakcyjne. Stąd lęk.

Okazuje się, że amerykański startup znalazł na to sposób. Reaktywował przy tym starą technologię pochodząca jeszcze z początków lotnictwa. Ich wynalazek zapowiada się całkiem obiecująco, a w razie totalnej awarii, łagodnie opada na ziemię z prędkością średnio uzdolnionego biegacza. O tym, co to jest i jak może zmienić oblicze współczesnej awiacji, dowiecie się z mojego jutrzejszego artykułu. 

Michał Migała

Zobacz więcej na temat: NAUKA technika lotnictwo
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak