X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prezydent Niemiec wpisał się do księgi kondolencyjnej wyłożonej po śmierci Pawła Adamowicza

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2019 21:44
Prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier uczcił pamięć tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Wieczorem wpisał się do księgi kondolencyjnej wyłożonej w polskiej ambasadzie w Berlinie.
Audio
  • Księga kondolencyjna zostanie wystawiona w piątek w godzinach od 10.00 do 15.00 w ambasadzie w Berlinie przy Lassenstrasse 19-21. Relacja Waldemara Maszewskiego (IAR)
Frank-Walter Steinmeier wpisuje się do księgi kondolencyjnej
Frank-Walter Steinmeier wpisuje się do księgi kondolencyjnejFoto: TWITTER.COM/Botschaft Polen DE

"Jesteśmy w żałobie po Pawle Adamowiczu, który był zaangażowanym obrońca otwartej, demokratycznej i liberalnej Europy" - napisał prezydent Niemiec. "Jesteśmy wdzięczni" - dodał - "za jego pasję, z jaką przez lata walczył o polsko-niemieckie porozumienie i pojednanie".  

Ambasador Polski w Niemczech, profesor Andrzej Przyłębski wydał specjalny komunikat, w którym wraz ze wszystkimi pracownikami ambasady złożył wyrazy najgłębszego współczucia rodzinie Pawła Adamowicza. - Jutro Ambasada Rzeczpospolitej w Berlinie wyłoży księgę kondolencyjną dla wszystkich zainteresowanych berlińczyków, Polonii, naszych niemieckich przyjaciół - powiedział Polskiemu Radiu zastępca ambasadora Janusz Styczek.

Księga kondolencyjna zostanie wystawiona w piątek w godzinach od 10.00 do 15.00 w ambasadzie w Berlinie przy Lassenstrasse 19-21.  

dcz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak