X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Komisja Europejska przekazała blisko 53 mln euro na unowocześnienie szpitala w Toruniu

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2019 14:37
Prawie 53 miliony euro z unijnego budżetu zostanie przekazanych na unowocześnienie największego szpitala publicznego w Toruniu.
Siedziba Komisji Europejskiej
Siedziba Komisji Europejskiej Foto: Shutterstock

Komisja Europejska poinformowała, że finansowany przez Unię projekt obejmuje budowę nowego kompleksu szpitalnego, lądowiska dla helikopterów oraz centralizację pewnych usług medycznych. Bruksela podkreśliła, że takie zintegrowane centrum ratunkowo-lecznicze w znaczącym stopniu poprawi jakość i szybkość udzielania pomocy medycznej.

Komisarz do spraw polityki regionalnej Corina Cretu napisała w oświadczeniu, że dzięki tej inwestycji skróci się czas oczekiwania mieszkańców Torunia na leczenie i badania. „Pacjenci uzyskają dostęp do usług zdrowotnych wysokiej jakości w obrębie jednego, nowoczesnego kompleksu szpitalnego. To świetny projekt ilustrujący prawdziwy cel polityki spójności, którym jest poprawa jakości życia” - dodała komisarz.

Po zakończeniu prac szpital będzie mieścił 59 przychodni specjalistycznych i 1050 łóżek.

tjak

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak