X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"My nie podajemy fake newsów". 7 lat Redakcji Publicystyki Międzynarodowej Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2019 07:00
Naczelna Redakcja Publicytyski Międzynarodowej już od 7 lat przybliża słuchaczom Polskiego Radia skomplikowany świat, w którym żyjemy. Tłumaczy zawiłości wydarzeń z pierwszych stron gazet, ale też odsłania mniej eksponowane odcienie świata, równie ciekawe i równie ważne. 

Audycje NPRM nadawane są we wszystkich programach Polskiego Radia, a obecni w nich są wybitni specjaliści, korespondenci, którzy wiele lat spędzili za granicą, a często sami aktorzy światowych wydarzeń. 

- Myślę, że to jest jedyne, czy jedno z nielicznych miejsc w ogóle w polskich mediach, gdzie rzeczywiście tych informacji ze świata jest dużo, gdzie one są bardzo wiarygodne. My nie podajemy jakichś fake newsów - mówi Grzegorz Ślubowski, redaktor naczelny Naczelnej Redakcji Publicytyki Międzynarodowej.

- Tego rodzaju audycje giną z ramówek mediów niepublicznych - zauważa Sławomir Dębski, dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Wskazuje, że z tego powodu "coraz trudniej przygotować słuchacza na treści związane ze sprawami międzynarodowymi i polityką zagraniczną polskiego państwa". - Myślę, że właśnie Polskie Radio jest jedną z ostatnich wysp, gdzie to się udaje zrobić - podkreśla. 

Jak swoją pracę postrzegają dziennikarze Naczelnej Redakcji Publicystyki Międzynarodowej. Które wydarzenia i rozmowy najbardziej zapadły im w pamięć? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z okazji 7 "urodzin" redakcji. 


Zobacz więcej na temat: Polskie Radio W POLSKIM RADIU
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak