X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Francja: powrót dwóch zakładników porwanych przez terrorystów. MSZ ostrzega turystów

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2019 23:15
Na lotnisko wojskowe pod Paryżem przyleciał samolot z dwoma byłymi zakładnikami francuskimi i obywatelką Korei Południowej porwanymi przez terrorystów islamskich w Burkina Faso. W trakcie odbijania uprowadzonych osób zginęło dwóch komandosów z francuskiej jednostki piechoty morskiej. 
Audio
  • Francja: powrót dwóch zakładników. Relacja Marka Brzezińskiego (IAR)
Samolot z byłymi zakładnikami wylądował na lotnisku wojskowym pod Paryżem
Samolot z byłymi zakładnikami wylądował na lotnisku wojskowym pod ParyżemFoto: PAP/EPA/FRANCOIS GUILLOT / POOL

MSZ nalega, aby przed wyjazdem zapoznać się z listą niebezpiecznych na świecie miejsc. Jeden z zakładników powiedział po przylocie do Francji, że myśli jego i uratowanych zakładników łączą się z tymi dwoma poległymi żołnierzami, którzy oddali życie by wyzwolić porwanych. Dodał, że ich największe poświęcenie nadało nowego znaczenia życiu i jego i wszystkich Francuzów, dla których drogie są ideały Republiki.

Podkreślił, że udając się w podróż do Afryki - według niego wspaniałego rejonu świata - niestety dotkniętego niestabilną sytuacją, należy brać pod uwagę zalecenia państwa. 

We wtorek pogrzeb poległych w akcji komandosów

Francuska minister obrony Florence Parly mówiła na płycie lotniska, że zakładnicy wrócili cali i zdrowi i to jest wielka radość, ale jednocześnie jest i ogromny smutek, że zginęło dwóch wspaniałych żołnierzy. 

Pogrzeb dwóch poległych w akcji komandosów z jednostki piechoty morskiej odbędzie się na dziedzińcu Pałacu Inwalidów w Paryżu, we wtorek. 

koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak