X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Burkina Faso: terroryści weszli do kościoła i zabili sześć osób

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2019 18:20
Sześć osób w tym ksiądz zginęło w wyniku ataku na kościół katolicki w Burkina Faso. Uzbrojeni napastnicy napadli na świątynię w trakcie niedzielnej mszy. Zabili wikariusza i sześciu wiernych. Podpalili też kościół. Pozostali uczestnicy mszy zdołali uciec. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/Thierry Boitier

Dwa tygodnie temu w sąsiedniej prowincji doszło do podobnego zamachu. Podczas nabożeństwa zginął wtedy pastor i pięcioro wiernych. 

Poziom bezpieczeństwa w afrykańskiej republice znacznie się obniżył trzy lata temu, kiedy radykalni islamiści, często operujący z baz w sąsiednim Mali, zintensyfikowali starania o poszerzenie swoich wpływów w regionie Sahelu.

koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak