X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Komunikat ws. zmian w strukturze Polskiego Radia S.A.

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2019 11:22
Siedziba Polskiego Radia w Warszawie
Siedziba Polskiego Radia w WarszawieFoto: Małgorzata Sas/PR

Zarząd Polskiego Radia S.A. informuje, że z dniem 1 lipca 2019 roku zostają zlikwidowane: Naczelna Redakcja Publicystyki Międzynarodowej, Naczelna Redakcja Gospodarcza, Naczelna Redakcja Sportowa.

W zamian w strukturze Programu 1 Polskiego Radia zostaje utworzona Redakcja Aktualności, Redakcja Sportowa, a Redakcja Polityczno-Społeczna otrzymuje nazwę Redakcja Publicystyki.

Ponadto w strukturze Programu 3 w Redakcji Programowej zostają utworzone Działy: Publicystyki Międzynarodowej, Gospodarczy i Sportowy.

Natomiast ze struktury portalu PolskieRadio.pl do Informacyjnej Agencji Radiowej (IAR) zostają przeniesione redakcje: serwisu PolskieRadio24.pl, serwisu PolskieRadio.pl, mediów społecznościowych oraz Dział Projektowania i Produkcji Informatycznej. 

Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU Polskie Radio
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak