X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

III Edycja Funduszy norweskich i EOG. Koncert inauguracyjny

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2019 17:34
Polskie Radio, we współpracy z  Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju jest organizatorem uroczystego koncertu inaugurującego III edycję Funduszy Norweskich i EOG. 
Audio
Koncert inaugurujący 3. edycję Funduszy Norweskich w Studiu Koncertowym im. Lutosławskiego
Koncert inaugurujący 3. edycję Funduszy Norweskich w Studiu Koncertowym im. LutosławskiegoFoto: Łukasz Kowalski/Polskie Radio

W programie koncertu:  

Stanisław Moniuszko - Bajka Uwertura fantastyczna

Josef Gabriel Rheinberger - Koncert Fortepianowy A-dur op. 94

Jón Leifs - Geysir Prelude for orchestra op. 51 (1961)

Edvard Grieg - Peer Gynt Suity nr 1 i nr 2

Wykonawcą programu jest Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie pod dyrekcją Michała Kluzy. Przy fortepianie Alexander Gadjiev.

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, 11 września.

Fundusze norweskie i EOG to bezzwrotna pomoc skierowana do kilkunastu państw Unii Europejskiej, w tym także Polski, przyznawana przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię. Głównym celem Funduszy jest przyczynianie się do zmniejszania różnic ekonomicznych i społecznych w obrębie EOG oraz wzmacnianie stosunków dwustronnych pomiędzy Państwami-Darczyńcami a Państwem-Beneficjentem.

– Do tej pory Polska zagospodarowała ponad 1 miliard euro i zrealizowała setki projektów dzięki wsparciu Funduszy norweskich i EOG. Niezmiennie pozostajemy największym beneficjentem tych środków. W ramach inaugurowanej właśnie III edycji pula wynosi ponad 809 milionów euro, czyli prawie 3,5 miliarda złotych – podkreśla minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński.

Fundusze norweskie i EOG mają wpływ na różne dziedziny życia, takie jak ochrona środowiska, badania naukowe, zdrowie, kultura i wiele innych. Więcej informacji na temat Funduszy znajdą Państwo tutaj www.eog.gov.pl

. .


Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak