X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Barbara Socha: organizacje LGBT swoją działalność koncentrują na dzieciach

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2019 18:19
– Organizacje LGBT swoją działalność koncentrują na młodzieży i na dzieciach, stąd nasze zainteresowanie tym tematem. Nasza fundacja broni praw rodziny – stwierdziła w "Pulsie Trójki" Barbara Socha z Fundacji Mamy i Taty.
Audio
  • Barbara Socha: organizacje LGBT koncentrują się na dzieciach (Puls Trójki)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Fundacja Mamy i Taty przedstawiła raport o organizacjach LGBT, które działają w Polsce. W dokumencie zawarto analizę ich działalności, źródeł finansowania oraz sieć powiązań, między innymi politycznych.

pixabay lgbt homoseksualizm 1200.jpg
Raport o organizacjach LGBT w Polsce. "Chcą sformatować umysły młodych ludzi"

– Raport powstał w dwóch miesiącach pracy i dużego zespołu. Widać jak wielką siłę ma lobby LGBT. To ogromna machina, mocno rozpędzona. Organizacje LGBT swoją działalność koncentrują na młodzieży i na dzieciach, stąd nasze zainteresowanie tym tematem. Nasza fundacja broni praw rodziny – powiedziała w radiowej Trójce Barbara Socha. 

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Barbara Socha przyznała, że "jesteśmy przeciwko temu, aby jakiekolwiek organizacje wchodziły do szkół bez zgody rodziców". – Hasłem "rozjazd" edukatorzy seksualni nazywają wprowadzenie dziecka w stan, w którym przestaje się on liczyć ze zdaniem rodziców. Gdy edukatorzy osiągną etap "rozjazdu", wtedy będą zachęcać do aktywności seksualnej już w dzieciństwie – stwierdziła Socha.

– Unia Europejska jest jednym z głównych źródeł finansowania tych środowisk. Większość funduszy pochodzi z zagranicy, a głównym fundatorem jest fundacja George'a Sorosa – dodała Socha.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki 
Prowadzi: Mariusz Krzemiński
Gość: Barbara Socha (Fundacja Mamy i Taty)
Data emisji: 2.10.2019
Godzina emisji: 17.45

dn/kw

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marsz Równości. Rzecznik podlaskiej policji: ustalamy tożsamość osób, które łamały prawo

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 18:24
– Policjanci analizują materiał wideo z Marszu Równości i identyfikują osoby, które złamały prawo. W tej chwili możemy mówić o kilkudziesięciu osobach. Wczoraj opublikowaliśmy pierwsze wizerunki osób i będziemy publikować kolejne – mówił w "Pulsie Trójki" Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radosław Fogiel: związków partnerskich nie będzie. Polska opiera się negatywnym trendom z zachodu

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2019 10:30
- PiS stawia jasną granice: związków partnerskich nie będzie, nie ma zgody na realizację "planu Rabieja". Nie jesteśmy wrogiem tego, by osoby żyjące razem miały pewne prawa m.in. w zakresie dziedziczenia, ale to można uregulować na gruncie cywilno-prawnym, bez podważania fundamentów - oświadczył wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Jan Żaryn: sprawa prof. Aleksandra Nalaskowskiego to papierek lakmusowy

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2019 18:31
– Szkoda, że w ogóle ta decyzja musiała nastąpić, bo jeszcze lepiej, by ta sprawa nie pojawiła się na szczeblu rektorskim – powiedział w Trójce prof. Jan Żaryn, komentując uwzględnienie odwołania naukowca przez rektora. Profesor Aleksander Nalaskowski był zawieszony za felieton w tygodniku "Sieci" pod tytułem "Wędrowni gwałciciele", traktujący o LGBT. Teraz uwzględniono jego odwołanie.
rozwiń zwiń