X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Sobkowiak: Kosiniakowi-Kamyszowi daleko jest do totalnej opozycji

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2020 17:18
- Władysław Kosniak-Kamysz od początku mówił o tym, że dobre pomysły będzie wspierał, a złe blokował. Będzie prezydentem pomiędzy dwoma zwalczającymi się obozami - stwierdziła na antenie Polskiego Radia 24 Magdalena Sobkowiak, szefowa sztabu lidera ludowców.
Audio
  • Magdalena Sobkowiak: lider PSL to jedyny kandydat, który deklaruje, że będzie rozmawiał z jedną i drugą stroną (Rozmowa PR24)

Władysław Kosiniak-Kamysz, lider PSL, jest kandydatem tej partii na stanowisko Prezydenta RP. Magdalena Sobkowiak kieruje działaniami sztabu wyborczego tego kandydata. Na antenie PR24 odniosła się między innymi do sytuacji w sądownictwie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ
kosiniak 663 free.jpg
Kosiniak-Kamysz: młode pokolenie musi wziąć odpowiedzialność za Polskę

Sprawa sądownictwa

- Mamy dziś absolutny chaos w wymiarze sprawiedliwości. Nad tym trzeba zapanować - powiedziała gość PR24. Jak wskazała, w sądach zdarzają się sytuacje, że sędziowie wstrzymują się od orzekania. - W małych miastach zdarzają się procesy, które są odwoływane tylko dlatego, że mamy chaos na górze - wskazała.

>>>[POLSKIE RADIO 24] Piotr Apel: Kosiniak-Kamysz to kandydat merytoryczny

Jak zaznaczyła działaczka, "to bezpośrednio dotyka Polaków". - Przychodzą w sprawie alimentów, sprawie rozwodowej. Ich rozprawa zostaje odrodzona tylko dlatego, że (...) nie ma porozumienia między stroną rządzącą a Sądem Najwyższym - oceniła. Dodała, że "zakończenie tego chaosu" to pierwszy krok do uzdrowienia sytuacji.

Kosiniak1200.jpg
Kosiniak-Kamysz chce debaty z Kidawą-Błońską. Politolog: nie chodzi o wygraną

"Daleko mu do totalnej opozycji"

Według Magdaleny Sobkowiak, Władysław Kosiniak-Kamysz "jest w stanie doprowadzić do kompromisu" w tej kwestii. - To jedyny kandydat, który deklaruje, że będzie rozmawiał z jedną i drugą stroną. Nieraz pokazał, że może popierać dobre projekty Prawa i Sprawiedliwości - mówiła. Za przykład wskazała opowiedzenie się PSL za programem 500+.

- Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi daleko jest do totalnej opozycji od początku mówił o tym, że dobre pomysły będzie wspierał, a złe blokował. Będzie prezydentem pomiędzy dwoma zwalczającymi się obozami - powiedziała Magdalena Sobkowiak na antenie Polskiego Radia 24.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Audycja: "Rozmowa PR24"

Prowadzący: Antoni Opaliński 

Gość:  Magdalena Sobkowiak (szefowa sztabu lidera PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza)

Data emisji: 17.02.2020

Godzina emisji: 16.35

PR24/msze

Czytaj także

Apel: chcemy, żeby obywatele mieli pełną kontrolę nad sędziami

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2020 16:41
- Jeśli uznamy, że ten sędzia jest zły, wydaje złe wyroki, to żeby obywatele mogli go odwołać. Ale obywatele, a nie politycy - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Apel, szef łódzkich struktur Kukiz'15, przedstawiając pomysł Koalicji Polskiej na reformę sądownictwa.
rozwiń zwiń