X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

2,3 mln zł na dialog społeczny w walce ze skutkami COVID-19. MRPiPS pomoże pracownikom i pracodawcom

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2020 07:16
- Przeznaczymy ponad 2,3 mln zł na projekty w obszarze dialogu społecznego dotyczące niwelowania skutków epidemii COVID-19 - przekazała szefowa MRPiPS Marlena Maląg. Jak dodała, do dofinansowania wybrano w sumie sześć projektów.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Środki pochodzą z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa. Pieniądze trafią do związków zawodowych (Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych oraz Forum Związków Zawodowych) oraz organizacji reprezentujących interesy pracodawców (Pracodawcy RP, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Konfederacja Lewiatan, Związek Pracodawców Business Centre Club).

bezrobocie 1200.jpg
Bezrobocie w Polsce na stałym poziomie. GUS podał dane za sierpień

Jak podkreśliła minister rodziny, dzięki projektom możliwe będzie m.in. dokonanie analizy i przeglądu sytuacji na rynku pracy, jak również rozwiązań legislacyjnych, ekonomicznych i społecznych związanych z zastosowaniem pracy zdalnej mających na celu łagodzenie skutków epidemii.

Dialog i mediacje

- Zaplanowane działania pozwolą też na wdrożenie rozwiązań zapewniających efektywny dialog społeczny oraz mediacje między pracodawcami a pracownikami w szczególnych sytuacjach - dodała Maląg.

Projekty zostały wybrane w trybie nadzwyczajnym w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Program "Maluch plus" w edycji 2021. Od dziś można składać wnioski

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2020 04:50
Od dziś można składać wnioski do programu "Maluch plus" na rok 2021 - informuje minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg. Umożliwia on samorządom i prywatnym podmiotom dofinansowanie na utworzenie lub rozwój placówek opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Różne formy wsparcia w jednej lokalizacji. Minister rodziny przekazała środki na centra usług społecznych

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2020 16:27
Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg przekazała dwóm gminom z Podkarpacia ponad 5,5 mln zł dofinansowania na centra usług społecznych. Przypomniała, że w ramach pilotażowego programu na ośrodki te rząd przeznaczył 100 mln zł.
rozwiń zwiń