more_horiz
Wiadomości

Fogiel: w tym momencie nie ma mowy o żadnych czarnych strefach

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2020 11:45
- Sytuacja społeczna i tak jest mocno napięta, to jest podatny grunt do budowania lęków. W tym momencie nie ma mowy o żadnych czarnych strefach - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Radosław Fogiel. - Ewentualny wybuch fake newsowej paniki tylko by utrudnił sytuację - dodał. 
Radosław Fogiel
Radosław FogielFoto: PR24/AK

Od soboty, cała Polska znalazła się w czerwonej strefie w związku z pandemią koronawirusa. Niektóre media informowały jednak, że w związku z sytuacją pandemiczną, rząd może wprowadzić dalej idące obostrzenia i niektóre regiony Polski ogłosić "strefą czarną" i odciąć je od reszty kraju.

663 premier free.jpg
Premier: cała Polska od soboty będzie czerwoną strefą

"Polityka komunikacyjna jest jasna"

- Wolałbym nie komentować spekulacji - powiedział w Polskim Radiu 24 Radosław Fogiel, poseł PiS i zastępca rzecznika tej partii. -W  tym momencie nie ma mowy o żadnych czarnych strefach. Sytuacja społeczna i tak jest mocno napięta, to jest podatny grunt do budowania lęków - ocenił. 

Czytaj także: 

- Nasza polityka komunikacyjna jest jasna i przejrzysta. Premier zapowiedział, że na bieżąco, po posiedzeniach zespołu zarządzania kryzysowego będą przekazywane informacje o ewentualnych nowych decyzjach. Opinia publiczna będzie informowana i na razie tego bym się trzymał. Ewentualny wybuch fake newsowej paniki tylko by utrudnił sytuację - mówiła Radosław Fogiel. 


COVID-19. Ryzyko transmisji COVID-19. Ryzyko transmisji

mbl

Zobacz także

Zobacz także