X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Chcą zagarnąć stanowiska w spółkach Skarbu Państwa". Kukiz o celach "Koalicji 276"

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2021 10:26
- Nie ma w tym żadnej ideowości. Chcą odsunąć PiS od władzy i zagarnąć stanowiska w spółkach Skarbu Państwa - powiedział Paweł Kukiz, komentując pomysł stworzenia "Koalicji 276", który ogłosili w sobotę Borys Budka i Rafał Trzaskowski.
Lider Kukiz15 Paweł Kukiz
Lider Kukiz'15 Paweł KukizFoto: PAP/Mateusz Marek

W sobotę na konferencji pod hasłem "Czas na zmiany" przewodniczący PO Borys Budka i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zaprezentowali pomysł sformowania "Koalicji 276" - tylu posłów i posłanek trzeba, by odrzucić w Sejmie weto prezydenta.

muller piotr PR1 1200.jpg
"Chcemy pokazać różnicę merytoryczną między nami a opozycją". Piotr Müller o programie "Nowy Polski Ład"

- Żadna opozycja czy Koalicja 276 nie zaistnieje, jeśli nie jest związana ideowo. Jeśli spoiwem ma być odsunięcie PiS od władzy, to nie wróżę temu projektowi przyszłości. Nawet gdyby się udało doprowadzić do zmiany rządu, to co dalej? Przecież w PO nie ma nawet lidera, który mógłby stanąć na czele nowego obozu - ocenił lider Kukiz'15.

Czytaj także:

Jego zdaniem ma to na celu tylko przejęcie władzy. - Zapomniano jeszcze dodać, że do podziału będą stanowiska w spółkach Skarbu Państwa. Mnie takie rzeczy nie interesują - podkreślił

Kukiz odniósł się także do pomysłu Trzaskowskiego o likwidacji TVP Info. - Są teraz poważniejsze sprawy związane z pandemią, gospodarką, czy zamieszaniem po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji - skomentował.

pap_20210206_0JP-12.jpg
Budka i Trzaskowski mają o czym myśleć. Nawet część polityków KO niechętna "Koalicji 276"

Kukiz zdradził, że rozmawiał już wcześniej z Borysem Budką, ale bez konkretnych rezultatów. - Przypomniałem mu idee, które towarzyszyły PO przed 20 laty - dodał, sugerując, że nie wzbudziły one zainteresowania u przewodniczącego Platformy.

Czytaj także:

Polityk koncentruje się teraz na wprowadzeniu do porządku prawnego sędziów pokoju. Niedawno rozmawiał o tym z prezydentem Andrzejem Dudą. - Wyszedłem z tego spotkania zadowolony. Rozmowa była bardzo poważna, ze strony prezydenta padła konkretna deklaracja utworzenia zespołu ds. sędziów pokoju. Ma do niego trafić związany z naszym środowiskiem prof. Piotr Kruszyński - stwierdził.

tok fm, tvp info, pap, paw/

Czytaj także

Sawicki: nie umawialiśmy się z PO na stworzenie Koalicji 276 i na ogłoszenie jej publicznie

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2021 07:37
- Jeśli szef PO Borys Budka uważa, że rozmowy, które się toczą na płaszczyźnie Senatu, są rozmowami o przyszłej koalicji, to widać, że nie zrozumiał partnerów, z którymi rozmawiał, bo ani SLD, ani PSL nie umawiało się z nim na Koalicję 276 i na ogłoszenie jej publicznie - mówi poseł PSL Marek Sawicki.
rozwiń zwiń