Bezrobotny dostanie nawet 40 tys. zł na własną firmę
Do 9 marca bezrobotni z sześciu warmińsko-mazurskich powiatów mogą zgłaszać się po dotacje na uruchomienie własnej działalności.
2012-02-17, 13:40
Po 40 tys. zł dotacji mogą dostać osoby bezrobotne z Warmii i Mazur, które chcą założyć firmę i rozpocząć działalność gospodarczą. Wnioski do punktu rekrutacyjnego Zrzeszenia Prywatnego Handlu i Usług w Olsztynie zainteresowani mogą składać od piątku do 9 marca.
JProgram jest skierowany do osób, które w ostatnich 6 miesiącach utraciły pracę na skutek likwidacji miejsc pracy lub reorganizacji. O dotację mogą ubiegać się osoby z 6 powiatów na Warmii i Mazurach: z Węgorzewa, Giżycka, Pisza, Mrągowa, Olsztyna i Szczytna.
Zanim osoba zainteresowana uzyska pomoc finansową musi przedstawić biznesplan i projekt przyszłej działalności gospodarczej.
Zobacz galerię DZIEŃ NA ZDJĘCIACH >>>
REKLAMA
wit
REKLAMA
Najnowsze
-50min