Kurier gangu miał 170 kg narkotyków w samochodzie
50-letni Polak zatrzymany podczas próby przemytu marihuany i amfetaminy o wartości 4 mln zł. Do zatrzymania doszło na terenie jednego z państw UE.
2012-06-21, 10:50
Posłuchaj
Rzecznik Komendanta Głównego Policji inspektor Mariusz Sokołowski (IAR)
Dodaj do playlisty
Mężczyzna przewoził narkotyki samochodem. Miał w sumie 100 kg marihuany i 70 kg amfetaminy - poinformował rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski.
- CBŚ od pewnego czasu rozpracowywało międzynarodowy gang zajmujący się przemytem narkotyków. Polscy policjanci współpracowali przy tym z kolegami z innych krajów Unii Europejskiej - zaznaczył Sokołowski.
Jak dodał, policja ustaliła szczegóły kolejnego przerzutu dużej ilości narkotyków. Przygotowano zasadzkę, w którą wpadł 50-letni Polak. Za przemyt narkotyków grozi mu nawet 15 lat więzienia.
to
REKLAMA