more_horiz
Wiadomości

Formuła 1: najlepsze rozmowy kierowców w nietypowej odsłonie [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2018 12:44
Jeden z niezależnych animatorów brytyjskich Nick Murray Willis postanowił przedstawić najciekawsze rozmowy kierowców Formuły 1 podczas sezonu 2018 w nietypowej odsłonie. 
Formuła 1 - bolid Scuderia Ferrari
Formuła 1 - bolid Scuderia Ferrari Foto: shutterstock.com/SpazGenev

W listopadzie zakończył się 69. sezon mistrzostw świata Formuły 1. Piąty tytuł w historii zgarnął kierowca Mercedesa Brytyjczyk Lewis Hamilton, który nie pozostawił złudzeń swoim rywalom. 

Podczas wyścigów Formuły 1 kierowcy często komunikują się poprzez radio ze swoimi zespołami bądź inżynierami odpowiedzialnymi za stan samochodu. Mimo stałego kontaktu i wymiany informacji kierowcom zdarza się powiedzieć o jedno słowo za dużo, bądź wyrazić swoją frustrację. 


Brytyjski animator Nick Murray Willis postanowił wybrać najlepsze momenty z rozmów kierowców F1 w sezonie 2018 i przedstawić w nietypowej sytuacji. 

PAP Fernando Alonso 1200.jpg
Fernando Alonso. "Niespełniony" książę Asturii odchodzi z F1

(mb), Twitter 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Formuła 1: Williams uczy się na błędach? "Myśleliśmy, że mamy dobry samochód"

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2018 19:00
- Naprawdę myśleliśmy, że mamy dobry samochód w odniesieniu do danych z symulatora i innych działów - przyznał w rozmowie z "Auto Motor und Sport" kierowca wyścigowy Williamsa w sezonie 2019 Robert Kubica. Polak stwierdził, że jeśli zespół z Grove słuchałby kierowców wcześniej, być może sezon Formuły 1 ułożyłby się dla Brytyjczyków lepiej. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Formuła 1: Lewis Hamilton naraził się władzom rodzinnego miasta

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2018 13:00
Władze Stevenage, w którym urodził się pięciokrotny mistrz świata w Formule 1 Lewis Hamilton, skrytykowały kierowcę teamu Mercedes GP za nazwanie miasta slumsami. Brytyjczyk próbował wycofać się z tego stwierdzenia, ale nie znalazł zrozumienia. 
rozwiń zwiń