more_horiz
Wiadomości

Formuła 1: start w Australii, meta w Abu Zabi - ścigaj się z nami na f1.polskieradio24.pl

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 15:28
Najlepsi kierowcy świata wyścigiem o Grand Prix Australii zainaugurują 70. sezon mistrzostw świata Formuły 1. Po ośmiu latach przerwy po raz drugi "zadebiutuje" Robert Kubica. Portal PolskieRadio24.pl z tej okazji przygotował specjalny serwis, w którym można będzie znaleźć wszystkie najważniejsze informacje związane z rywalizacją na torach. 
Robert Kubica w bolidzie Williamsa
Robert Kubica w bolidzie Williamsa Foto: printscreen/Twitter/@WilliamsRacing

W jubileuszowym 70. sezonie mistrzostw świata Formuły 1 zaplanowano 21 wyścigów. Odbędą się one na 21 torach, w tym ulicznych, w dwudziestu jeden krajach.

Po ośmiu sezonach przerwy, spowodowanej ciężkim wypadkiem, wraca jedyny polski kierowca w stawce F1 Robert Kubica. Krakowianin usiądzie za kierownicą samochodu brytyjskiego zespołu ROKiT Williams Racing. 

formula_1200.jpg
F1 - ROBERT KUBICA W WILLIAMSIE - Serwis specjalny

Portal PolskieRadio24.pl z tej okazji przygotował specjalny serwis, w którym można znaleźć wszystkie najważniejsze informacje związane z rywalizacją kierowców, w tym terminarz wyścigów na cały sezon, czy dotychczasową historię Roberta Kubicy na torach Formuły 1.  

W serwisie znajdą się informacje z każdego Grand Prix sezonu 2019. Będzie można zapoznać się z tabelą klasyfikacji generalnej kierowców i konstruktorów, czy obejrzeć galerie zdjęć z wyścigów.

Wartością będą także dźwięki ekspertów i komentatorów Polskiego Radia, a także ciekawostki związane z dyscypliną, która od wielkiego powrotu Roberta Kubicy wywołuje w naszym kraju jeszcze większe emocje wśród fanów F1. 

f1

Zapraszamy do śledzenie naszego serwisu. 

Redakcja sportowa portalu PolskieRadio24.pl 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kalendarz Grand Prix Formuły 1 na sezon 2019

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 07:00
Sezon 2019 składa się z 21 wyścigów. Rywalizacja rozpocznie się 17 marca na torze w Melbourne w Grand Prix Australii, a zakończy 1 grudnia na torze Yas Marina w Abu Zabi. 
rozwiń zwiń