more_horiz
Wiadomości

Włoskie media: Bartosz Kurek nie zagra w Serie A. Polak zostanie w ONICO

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 16:49
W ostatnich tygodniach pojawiły się pogłoski, że Bartosz Kurek odejdzie po zakończeniu sezonu z ONICO Warszawa do któregoś z klubów Serie A. Dobrze poinformowany w polskich realiach dziennikarz Gian Luca Pasini z "La Gazetta dello Sport" poinformował jednak, iż MVP siatkarskich mistrzostw świata w 2018 roku pozostanie w warszawskim klubie. 
Bartosz Kurek
Bartosz KurekFoto: shutterstock

Pasini w swoim artykule podał, że 31-letni atakujący zdecydował o swojej przyszłości. Kurek ma pozostać na kolejny sezon w ONICO, do którego trafił w grudniu 2018 roku po tym, jak rozwiązał kontrakt ze Stocznią Szczecin, która ze względu na zaległości finansowe wobec zawodników i trenerów, została wycofana z rozgrywek. 

Na cztery kolejki przed końcem sezonu zasadniczego warszawianie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Gdyby udało im sie utrzymać je do końca, awansowaliby bezpośrednio do półfinału mistrzostw Polski. 

Wraz z końcem sezonu z zespołem pożegna się trener Stephane Antiga. Według medialnych spekulacji, jego następcą ma zostać Andrea Anastasi. Włoch prowadził Kurka w reprezentacji Polski, wygrywając wspólnie Ligę Światową w 2012 roku. 

pm 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak