Hat-trick Świerczoka pieczątką na mistrzostwie Łudogorca Razgrad. Finisz sezonu w atmosferze skandalu
Jakub Świerczok zdobył trzy bramki dla Łudogorca Razgrad w wygranym 4:1 meczu ostatniej kolejki bułgarskiej ekstraklasy z Czerno More Warna. Dzięki zwycięstwu Łudogorec, którego piłkarzem jest także Jacek Góralski, wywalczył ósme w historii i z rzędu mistrzostwo kraju.
2019-05-25, 07:58
Świerczok na listę strzelców wpisał się w 33., 58. i 71. minucie. Sezon zakończył z jedenastoma golami.
W tabeli Łudogorec o zaledwie punkt wyprzedził CSKA Sofia. Mecz z Czerno More odbył się w atmosferze skandalu, bo goście wystąpili bez sześciu podstawowych piłkarzy.
- Jesteśmy zszokowani. Przed meczem kierownictwo klubu poinformowało nas, że ci piłkarze nie są już częścią drużyny - powiedział trener Czerno More Ilian Iliew.
ah