X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

KSW 58: federacja ukarała zawodników za bójkę po walce. Dostało się również sekundantom

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2021 17:17
Walka Shamila Musaeva i Urosa Jurisicia na gali KSW 58 zakończyła się bijatyką w oktagonie. W awanturze brali udział nie tylko zawodnicy, ale również członkowie ich ekip. Zgodnie z zapowiedziami, włodarze federacji nałożyli kary finansowe na uczestników zajścia.
Awantura na KSW 58
Awantura na KSW 58Foto: Polsat Sport (zrzut ekranu)
  • Na obu zawodników nałożono kary finansowe
  • Zakazami udziału w galach KSW ukarano z kolei sekundantów Musaeva i Jurisicia

Starcie rozpoczęło się po ogłoszeniu wyniku walki - na kartach punktowych sędziów lepszy okazał się Musaev. Do bitki szybko rzucili się również sekundanci obu zawodników. 

W związku z ekscesami Musaev i Jurisic otrzymali kary finansowe w wysokości odpowiednio: 50 i 30 proc. wynagrodzenia. Dodatkowo Abus Magomedov, reprezentujący narożnik Musaeva, otrzymał zakaz udziału w walkach na 6 miesięcy oraz zakaz pracy w narożniku przez 12 miesięcy.

Federacja postanowiła także ukarać wszystkie osoby, które weszły do oktagonu po walce, mimo że nie były do tego upoważnione. KSW nałożyło na nie dożywotni zakaz wstępu na gale federacji jako członkowie zespołów zawodników. Jednocześnie włodarze największej polskiej federacji MMA podkreślili, że "nie akceptują niesportowych zachowań" i każde kolejne złamanie regulaminu spotka się z surowymi konsekwencjami.

Mimo haniebnego zakończenia sama walka nie rozczarowała, a nawet została wybrana najlepszym pojedynkiem gali KSW 58. Musaev i Jurisic nie dostali jednak bonusu przysługującego za to wyróżnienie. Pieniądze przekazano na cele charytatywne.

Czytaj także:

bg

Zobacz więcej na temat: Sporty walki SPORT KSW MMA

Czytaj także

Skandal na gali KSW 58. Organizatorzy zapowiadają dotkliwe kary

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2021 10:55
Walka Shamila Musaeva i Uroša Jurišiča na KSW 58 zakończyła się ogromną awanturą - po pojedynku do oktagonu wpadli członkowie zespołów obu zawodników i wywiązała się szarpanina. Na ekscesy zareagowali włodarze federacji.
rozwiń zwiń