more_horiz
Wiadomości

Katar 2022: Szymon Marciniak na wstępnej liście arbitrów z Europy

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2022 20:35
Szymon Marciniak znalazł się na wstępnej liście sędziów z Europy wytypowanych do prowadzenia meczów piłkarskich mistrzostw świata w Katarze - poinformował na antenie hiszpańskiego radia Cadena SER były międzynarodowy arbiter Eduardo Iturralde Gonzalez. 
Szymon Marciniak znalazł się na wstępnej liście sędziów z Europy wytypowanych do prowadzenia meczów piłkarskich MŚ w Katarze
Szymon Marciniak znalazł się na wstępnej liście sędziów z Europy wytypowanych do prowadzenia meczów piłkarskich MŚ w Katarze Foto: Shutterstock.com/Mikolaj Barbanell

Szymon Marciniak weźmie udział w specjalnym szkoleniu, które będzie jednym z elementów przygotowań do turnieju.

Niespełna 41-letni sędzia z Płocka prowadził mecze na mistrzostwach Europy w 2016 roku oraz czempionacie globu dwa lata później. Z powodu powikłań po zakażeniu koronawirusem nie pojechał na Euro 2020. Asystentami Marciniaka są Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz.

Na wstępnej liście sędziów VAR znalazł się inny Polak - Tomasz Kwiatkowski. Oficjalna lista arbitrów z Europy zostanie opublikowana w październiku.

Mistrzostwa świata w Katarze odbędą się w dniach 21 listopada - 18 grudnia.

Posłuchaj
00:27 Marciniak.mp3 Asystentami Marciniaka są Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Mówi ten drugi (IAR)

Czytaj także:

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem