more_horiz
Wiadomości

UFC: zabrakło kondycji. Marcin Prachnio pokonany w Las Vegas

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2022 01:20
Marcin Prachnio przerwał passę dwóch zwycięstw pod sztandarem UFC. W Las Vegas przegrał na punkty z Brazylijczykiem Philipe Linsem i nadal ma ujemny bilans walk w oktagonie amerykańskiego giganta.
Marcin Prachnio przegrał decyzją sędziowską z Philipe Linsem podczas gali w Las Vegas. Bilans Polaka w UFC wynosi obecnie 2-4.
Marcin Prachnio przegrał decyzją sędziowską z Philipe Linsem podczas gali w Las Vegas. Bilans Polaka w UFC wynosi obecnie 2-4. Foto: screen/Facebook - Marcin Prachnio

Bilans do poprawy

Marcin Prachnio nie wyrównał swojego rekordu w oktagonie UFC. Podczas gali Fight Night 205 w UFC Apex w Las Vegas uległ na punkty Philipe Linsowi. Polak dobrze rozpoczął pojedynek i po pierwszej rundzie prowadził. Dwie kolejne należały jednak do Brazylijczyka, który zachował więcej sił. Sędziowie punktowali jednomyślnie - 3x29-28 na konto Linsa. 

Prachnio swoją przygodę z największą federacją MMA na świecie rozpoczął od trzech porażek, w komplecie poniesionych w pierwszych rundach. Dostał jednak kolejną szansę i wykorzystał ją pokonując najpierw Khalila Rountree a potem Ike'a Villanuevę. Starcie z Linsem było więc okazją na wyrównanie bilansu pod skrzydłami UFC. Niestety po porażce aktualnie wynosi on 2-4.

Preferujący walkę w stójce Polak nie powinien mimo wszystko obawiać się zwolnienia z organizacji. Znacznie oddalił się jednak od czołowej piętnastki kategorii półciężkiej.


Czytaj także:

MK

Zobacz więcej na temat: UFC MMA SPORT Sporty walki

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem