Cristiano Ronaldo zagrożony. Szef ochrony Portugalczyka zapłacił posadą
Cristiano Ronaldo zwolnił dotychczasowego szefa ochrony z powodu niepokoju o swoje bezpieczeństwo w Arabii Saudyjskiej. Napastnik Al-Nassr zamierza "zmienić strategię ochrony" po groźbach, które dotarły do niego w ostatnim czasie.
2025-04-08, 15:48
Ronaldo zatrudnił "budzącego strach agresora"?
Jak podaje "Marca", nowym szefem ochrony portugalskiego gwiazdora został Claudio Miguel Vaz, który specjalizuje się w pracy w niebezpiecznych obszarach. Vaz w przeszłosci pracował m.in. dla rapera NGA oraz portugalskich piłkarzy - Rafaela Leao oraz Gelsona Martinsa.
Według dziennika decyzja Ronaldo spotkała się z niezbyt przychylnym przyjęciem ze strony jego otoczenia, które odbiera Vaza jako "budzącego strach i agresywnego". Bliscy CR7 twierdzą, że nowy szef ochrony nie przystaje do stylu życia piłkarza i jego rodziny.
Kolejną zmianą ma być postępowanie wobec piątki dzieci Ronaldo. Piłkarz oraz jego partnerka Georgina Rodriguez zamierzają ograniczyć ekspozycję swoich pociech w mediach społecznościowych, które w przeszłości często pojawiały się w internetowych publikacjach pary.
Vaz miał już okazję wykazać się podczas niedawnego wyjazdu Rodriguez na Fashion Week, odbywający się w Paryżu. Jego zadaniem było m.in. ograniczenie dostępu natarczywych dzienniarzy i fotoreporterów do partnerki Ronaldo.
REKLAMA
Mimo wspomnianych perturbacji CR7 świetnie radzi sobie na saudyjskich boiskach. W tym sezonie Portugalczyk wystąpił w 34 meczach Al-Nassr. Strzelił w nich 30 goli i zanotował 4 asysty.
- Liga Mistrzów. Wyniki 1/8 finału. Kto z kim zagra w 1/4 finału? Kiedy mecze?
- Lewandowski zmierzy się z byłym klubem. Gdzie oglądać Barcelona - BVB?
Źródło: "Marca"/BG
REKLAMA