more_horiz
Wiadomości

Liga Konferencji: skandal w meczu Nicei. Marcin Bułka trafiony piwem przez czeskich kibiców [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2022 22:13
W meczu Ligi Konferencji UEFA Nicea pokonała na wyjeździe czeski zespół Slovacko 1:0. Najważniejszym wydarzeniem spotkania był jednak moment, w którym polski bramkarz Marcin Bułka dostał w głowę przedmiotem z trybun, po czym padł na murawę.
Marcin Bułka został trafiony przedmiotem przez czeskich kibiców podczas meczu Ligi Konferencji Slovacko - Nicea
Marcin Bułka został trafiony przedmiotem przez czeskich kibiców podczas meczu Ligi Konferencji Slovacko - NiceaFoto: FORUM/RADOVAN STOKLASA/Reuters

Spotkanie na Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty w Uherskim Hradišciu zakończyło się wygraną zespołu z Francji 1:0. Strzelcem zwycięskiego gola był Nicolas Pepe w 54. minucie.

Slovacko - Nicea. Skandal w meczu Ligi Konferencji, Marcin Bułka trafiony przedmiotem przez czeskich kibiców

Punktem kulminacyjnym meczu Ligi Konferencji była jednak 60. minuta, gdy sędzia główny Julian Weinberger zasygnalizował Marcinowi Bułce, by ten nie grał na czas. Polski bramkarz rozłożył bezranie ręce i chciał wznowić rywalizację, jednak został trafiony w plecy przedmiotem z trybun. Jak się okazało, był to kubek z... piwem. Na szczęście Bułce nic się nie stało i mógł dokończyć spotkanie.

Po wygranej w Czechach zespół Nicei ma na swoim koncie pięć punktów. Za tydzień drużyna Marcina Bułki podejmie u siebie Slovacko. 


Czytaj także
:

red/Twitter

Zobacz także

Zobacz także