X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Jacek Sasin: opozycja boi się tego, że my rozmawiamy z ludźmi i mamy sukcesy

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2018 08:05
Premier RP Mateusz Morawiecki musiał przerwać spotkanie z mieszkańcami Gdańska w sali BHP. Spotkanie zakłócili działacze Komitetu Obrony Demokracji. Do tej sprawy odniósł się Jacek Sasin z Prawa i Sprawiedliwości, który gościł w audycji "Sygnały Dnia" w radiowej Jedynce.
Audio
  • Minister Jacek Sasin jest zaniepokojony incydentem w Gdańsku (Jedynka/Sygnały Dnia)

Przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów nie krył swojego zaniepokojenia incydentem w Gdańsku. - Mamy już doświadczenie z ostatnich lat, gdy taka spirala nienawiści wobec polityków PiS nakręcana przez opozycję doprowadziła do tragedii – mówił gość Katarzyny Gójskiej.

 - Dziś niektóre środowiska, które wywołują awantury, fizycznie atakują również tych, którzy przychodzą na spotkania z politykami – podkreślił Jacek Sasin - Obawiam się, że istnieje niebezpieczeństwo eskalacji przemocy. To są zaplanowane akcje, to nie są żadne spontaniczne wystąpienia mieszkańców, to są zorganizowane bojówki, które jeżdżą po całej Polsce.

Gość radiowej Jedynki jest zdania, że jedynym celem niektórych działaczy opozycji jest umożliwienie politykom odbycia rozmów z Polakami.

 - Widać wyraźnie, ze opozycja boi się, tego, że my rozmawiamy z ludźmi, ponieważ wiedzą, że mamy bardzo dobre argumenty po swojej stronie i potrafimy pokazać, że ten rząd, jak żaden inny skutecznie rozwiązuje problemy Polaków i tego panicznie obawia się opozycja – powiedział polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzą: Katarzyna Gójska

Gość: Jacek Sasin, PiS

Data emisji: 21.05.2018

Godzina emisji: 7.15 

ms/kh

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kongres Polska Wielki Projekt. "Musimy myśleć szerzej, głębiej"

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2018 09:28
- Potrzebne są takie spotkania i takie miejsce, w którym trochę odrywamy się od bieżącej polityki - powiedział w "Sygnałach dnia" wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Zdzisław Krasnodębski o trwającym w Warszawie Kongresie Polska Wielki Projekt.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent w USA. "Trzeba mówić o polskich sprawach"

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2018 11:41
Prezydent Andrzej Duda przewodniczył w Nowym Jorku otwartej debacie Rady Bezpieczeństwa ONZ na temat roli prawa międzynarodowego w utrzymaniu pokoju i bezpieczeństwa. W swoim wystąpieniu prezydent poruszył też kwestie katastrofy w Smoleńsku i reparacji wojennych. Przemówienie Andrzeja Dudy i wydźwięk jego wizyty w USA ocenili goście "Śniadania w Trójce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

7x24. Politycy o roli Michała Tuska w aferze Amber Gold

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2018 10:25
W środę komisja śledcza ds. Amber Gold przesłuchiwała byłego szefa ABW generała Krzysztofa Bondaryka. Świadek powiedział, że kluczowe dla sprawy było ustalenie, że spółka nie posiada złota. W jego ocenie przy badaniu firmy Marcina P. zawiodła wymiana informacji wewnątrz ABW oraz między innymi służbami. O Amber Gold mówili w audycji 7x24 Jarosław Porwich (Wolni i Solidarni), Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15), Marcin Święcicki (PO), Dominik Tarczyński (PiS), Piotr Zgorzelski (PSL), Krzysztof Gawkowski (SLD).
rozwiń zwiń