X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Michał Szczerba: Koalicja Obywatelska ma się świetnie

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2018 09:21
- Mamy wspólnych kandydatów na prezydentów miast oraz nowy model współpracy, jakim są wspólni kandydaci na wiceprezydentów miast - mówi w "Sygnałach dnia" poseł Platformy Obywatelskiej. 
Audio
  • Michał Szczerba o Koalicji Obywatelskiej (Sygnały dnia/Jedynka)

W połowie kwietnia liderzy PO i Nowoczesnej poinformowali o zamiarze wspólnego startu w jesiennych wyborach samorządowych pod szyldem "Platforma.Nowoczesna. Koalicja Obywatelska". Chcą tworzyć wspólne listy do sejmików województw, a także w części miast wystawić wspólnych kandydatów na prezydentów, czy burmistrzów. 
Petru - były lider i założyciel Nowoczesnej, który niedawno opuścił tę partię - zaprosił w niedzielę na Twitterze do współpracy "wszystkich, którzy chcą pracować merytorycznie dla Polski". W ostatnich dniach Nowoczesną opuściły też dwie posłanki: Joanna Scheuring-Wielgus oraz Joanna Schmidt. 

- Ryszard Petru zadeklarował, że będzie wspierał kandydatów Koalicji Obywatelskiej według własnego uznania i według własnego wyboru - zaznacza Michał Szczerba. - Nasze zaproszenie dla Ryszarda Petru jest otwarte, ma charakter bezterminowy. Chcielibyśmy, żeby zasilił Koalicję Obywatelską - dodaje. 

Gość Jedynki ocenia, że "Koalicja Obywatelska ma się świetnie". - Naszym celem jest współpraca, zjednoczona opozycja, odsunięcie pisowskiej władzy, zaproponowanie programu atrakcyjnego dla naszych wyborców oraz utrzymanie praworządnej europejskiej Polski - wylicza poseł. 

A czy jeśli Ryszard Petru założy nową partię nadal będzie mile widziany w Koalicji Obywatelskiej? Co na to Nowoczesna? Więcej w nagraniu. 

Michał Szczerba odniósł się także do niedzielnego incydentu w sali BHP Stoczni Gdańskiej. Spotkanie Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami zostało zakłócone przez grupę kilkudziesięciu osób. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzą: Katarzyna Gójska

Gość: Michał Szczerba (poseł PO)

Data emisji: 21.05.2018

Godzina emisji: 8.15 

kh

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kongres Polska Wielki Projekt. "Musimy myśleć szerzej, głębiej"

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2018 09:28
- Potrzebne są takie spotkania i takie miejsce, w którym trochę odrywamy się od bieżącej polityki - powiedział w "Sygnałach dnia" wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Zdzisław Krasnodębski o trwającym w Warszawie Kongresie Polska Wielki Projekt.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent w USA. "Trzeba mówić o polskich sprawach"

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2018 11:41
Prezydent Andrzej Duda przewodniczył w Nowym Jorku otwartej debacie Rady Bezpieczeństwa ONZ na temat roli prawa międzynarodowego w utrzymaniu pokoju i bezpieczeństwa. W swoim wystąpieniu prezydent poruszył też kwestie katastrofy w Smoleńsku i reparacji wojennych. Przemówienie Andrzeja Dudy i wydźwięk jego wizyty w USA ocenili goście "Śniadania w Trójce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

7x24. Politycy o roli Michała Tuska w aferze Amber Gold

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2018 10:25
W środę komisja śledcza ds. Amber Gold przesłuchiwała byłego szefa ABW generała Krzysztofa Bondaryka. Świadek powiedział, że kluczowe dla sprawy było ustalenie, że spółka nie posiada złota. W jego ocenie przy badaniu firmy Marcina P. zawiodła wymiana informacji wewnątrz ABW oraz między innymi służbami. O Amber Gold mówili w audycji 7x24 Jarosław Porwich (Wolni i Solidarni), Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15), Marcin Święcicki (PO), Dominik Tarczyński (PiS), Piotr Zgorzelski (PSL), Krzysztof Gawkowski (SLD).
rozwiń zwiń