X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jerzy Kozłowski: gdy zostanę prezydentem, postawię na budownictwo komunalne

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2018 09:07
- Włodarze, zamiast rozwijać miasto lub zatrzymać tendencje demograficzne, kłócili się między sobą, ustawiali swoje interesy – powiedział Jerzy Kozłowski, kandydat Kukiz’15 na prezydenta Kalisza, pytany o przyczyny wysokiego niezadowolenia Kaliszan z życia w tym mieście.
Audio
  • Jerzy Kozłowski o swoim programie dla Kalisza (Sygnały dnia/Jedynka)

Według badań Kalisz jest jednym z najbardziej nielubianych miast w Polsce. Zdaniem gościa audycji miasto zmaga się ze sporym odpływem ludności. Jednej z przyczyn tego zjawiska upatruje w złej polityce samorządowców i ciągłych kłótniach między politykami.

– Ostatnie osiemnaście lat to tak naprawdę jedna wielka szarpanina w samorządzie. Włodarze, zamiast rozwijać miasto lub zatrzymać te tendencje demograficzne, kłócili się między sobą, ustawiali swoje interesy. To nie było działanie prospołeczne – powiedział Jerzy Kozłowski.

Kandydat na prezydenta Kalisza przyznał, że jeśli zostanie wybrany, to ukierunkuje miasto na budownictwo komunalne. – Postawię na budownictwo, które będzie miało inny charakter przyciągania ludzi niż pseudorozdawnictwo proponowane przez Prawo i Sprawiedliwość – poinformował.

I tura wyborów samorządowych już 21 października. Polacy będą wybierać prezydentów miast, burmistrzów, wójtów, radnych miast, powiatów, gmin i dzielnic. 

Więcej w nagraniu rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący:  Katarzyna Gójska

Gość: Jerzy Kozłowski (kandydat na prezydenta Kalisza z ramienia Kukiz'15)

Data emisji: 28.09.2018

Godzina emisji: 7.40

abi


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stanisław Tyszka: premier skłamał, PiS oszukało ludzi

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2018 10:13
Wicemarszałek sejmu w "Sygnałach dnia" podsumował niedzielny kongres Kukiz ’15. Odniósł się także do niedotrzymanych - jego zdaniem - obietnic Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Dworczyk: premier miał prawo użyć czasu teraźniejszego

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2018 08:06
- Użycie przez Mateusza Morawieckiego czasu teraźniejszego w odniesieniu do realizowanych obecnie inwestycji drogowych było uzasadnione - powiedział w "Sygnałach dnia" Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. 
rozwiń zwiń