X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Stanisław Żaryn: z władz Fundacji Otwarty Dialog wyszedł sygnał sabotażu w państwo polskie

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 09:27
- Członkowie władz Fundacji Otwarty Dialog wzywali do łamania prawa, podsycania emocji i budzenia chaosu - mówił w "Sygnałach dnia" Stanisław Żaryn, rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych.
Audio
  • Stanisław Żaryn: Fundacja Otwarty Dialog wzywała do łamania prawa (Sygnały Dnia/Jedynka)

Sejmowa komisja ds. służb specjalnych wysłuchała w czwartek informacji szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego o Fundacji Otwarty Dialog - poinformował przewodniczący komisji Marek Opioła (PiS). 

- Mamy do czynienia z działaniami Fundacji Otwarty Dialog, której okoliczności finansowania są rozpoznawane przez polskie służby w ramach śledztwa, jest ona finansowana w sposób nieprzejrzysty. Pieniądze na Fundację Otwarty Dialog trafiały przez spółki, które są rejestrowane w rajach podatkowych czy z nimi związane - powiedział Stanisław Żaryn.

Gość radiowej Jedynki przyznał, że "ta fundacja zwróciła na siebie uwagę w związku ze swoją aktywnością wokół protestów związanych ze zmianą w sądownictwie". - To z władz tej fundacji wyszedł sygnał wzywający do sabotażu wymierzonego w polskie państwo - mówił rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych.

- Fundacja znalazła się w orbicie zainteresowań ABW ze względu na specyfikę podejmowanej akcji latem 2017 roku. Członkowie władz tej fundacji wzywali wówczas do łamania prawa, podsycania emocji i budzenia chaosu. Był apel o niepłacenie podatków. Mamy świadomość, że Fundacja Otwarty Dialog to fundacja o bardzo dużych możliwościach i wpływach, również na Zachodzie - stwierdził Stanisław Żaryn.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Stanisław Żaryn (rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych)

Data emisji: 26.04.2019 

Godzina emisji: 8.14

dn/kh


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Komisja ds. służb specjalnych wysłuchała informacji szefa ABW o Fundacji Otwarty Dialog

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2019 20:50
Sejmowa komisja ds. służb specjalnych wysłuchała w czwartek informacji szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego o Fundacji Otwarty Dialog - poinformował przewodniczący komisji Marek Opioła (PiS).
rozwiń zwiń