X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Szef KPRM o groźbach Marka Falenty: zachowuje się jak desperat

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 07:49
- Oskarżenia Marka Falenty są kompletnie niewiarygodne. To desperat skazany prawomocnym wyrokiem sądowym. Z kolei opozycja wykorzystuje go, by po raz kolejny zaatakować Prawo i Sprawiedliwość oraz premiera. To nieeleganckie działania - powiedział na antenie Jedynki szef KPRM Michał Dworczyk.
Audio
  • Michał Dworczyk o groźbach Marka Falenty (Sygnały dnia/Jedynka)

W poniedziałek "Rzeczpospolita" poinformowała, że Marek Falenta - biznesmen skazany w aferze podsłuchowej - napisał we wniosku o ułaskawienie skierowanym do prezydenta Andrzeja Dudy, że jeśli nie zostanie ułaskawiony, to ujawni, kto za nim stał. 

- Marek Falenta jest skazany prawomocnym wyrokiem sądowym. W trakcie procesu był czas na ujawnianie wszystkich informacji, by wybronić się w tej sprawie. Moim zdaniem zachowuje się jak desperat. Wykonuje nerwowe ruchy i jest w tym kompletnie niewiarygodny. Te różne oskarżenia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością - powiedział Michał Dworczyk.

Szef KPRM dodał, że "ciekawe jest zachowanie opozycji, dla której Falenta do niedawna był źródłem zła i symbolem wszystkiego co najgorsze, a teraz chcą, by stał się autorytetem i wyrocznią". - Dopóki nie ma dowodów, poruszamy się w sferze plotek i pomówień - dodał Michał Dworczyk.

- Trzeba potraktować zachowanie części mediów i polityków opozycji, jako kolejną nietypową próbę ataku na Prawo i Sprawiedliwość oraz na premiera. Koledzy z opozycji są bezradni i chwytają się każdego sposobu, by zaatakować rząd. Są to bardzo niewiarygodne i nieeleganckie działania - podsumował szef KPRM.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

. .

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek 

Gość: Michał Dworczyk (szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów)

Data emisji: 11.06.2019 

Godzina emisji: 7.15

koz/ans

Czytaj także

Michał Dworczyk o związkach partnerskich: całe środowisko KE jest absolutnie niewiarygodne

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 08:05
- Przedstawiciele opozycji w tej i innych sprawach są kompletnie niewiarygodni. Mówią różne rzeczy w zależności, czy są w mediach, czy prowadzą rozmowy prywatne - mówił o obietnicach Koalicji Obywatelskiej dotyczących związków partnerskich Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Groźby Marka Falenty. Szantaż we wniosku o ułaskawienie

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 07:17
- Jeśli nie będę ułaskawiony, ujawnię, kto za mną stał - pisze biznesmen, skazany w aferze podsłuchowej, we wniosku o ułaskawienie do prezydenta Andrzeja Dudy, do którego dotarła "Rzeczpospolita" - informuje dziennik w poniedziałkowym wydaniu. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Falenta prosi o ułaskawienie. Jest oświadczenie Kancelarii Prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 15:22
Wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha wystosował do prokuratora krajowego Bogdana Święczkowskiego pismo zawierające prośbę o dokonanie oceny prawno-karnej wniosku Marka Falenty o ułaskawienie - poinformowała Kancelaria Prezydenta.
rozwiń zwiń